Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sacred 2: Fallen Angel - poradnik do gry

Sacred 2: Fallen Angel - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sacred 2: Fallen Angel - poradnik do gry

Przedstawiam poradnik do gry Sacred 2: Fallen Angel - Sacred 2: Fallen Angel - poradnik do gry

Przedstawiam poradnik do gry Sacred 2: Fallen Angel. Mam nadzieję, że wiedza w nim zawarta przyda się do ratowania kolejnego świata przed zagładą (ewentualnie w celu zdobycia władzy nad nim).

Jarosław "Sir Dakr" Oziemblewski

Zawartość poradnika

Podstawowe elementy mapy - Skrzynie, Monolity Wskrzeszenia, Portale oraz Porty ze wszystkich rozdziałów przedstawione na ośmiu mapach.

Zadania główne - zawarte są tu opisy wraz z mapami wszystkich misji składających się zarówno na Kampanię Światła jak i Cienia oraz przy uwzględnieniu różnych początków gry w zależności od wybranej postaci.

Zadania poboczne - kilkaset misji pobocznych wraz z zaznaczeniem sposobu i miejsca rozpoczęcia. Zostały podzielone na Kampanie (część misji się pokrywa, ale często nawet jeśli początek jest taki sam, to ich przebieg może się od siebie różnić), Rozdziały oraz osobno są misje rozpoczynające łańcuchy (wieloczęściowe) oraz pojedyncze. Dodatkowo, szczegółowo zostały opisane dwie najważniejsze misje poboczne w grze.

Miejsca, które warto odwiedzić - czyli Świątynie, Minibossowie, Smoki oraz ukryty w grze Easter Egg. To wszystko nie stanowi elementu żadnego z zadań, ale ich znajomość może ułatwić lub uatrakcyjnić rozgrywkę.

Umiejętności postaci - opis wszystkich umiejętności wraz z sugestiami, co z czym należy łączyć. Raz wybranej umiejętności nie da się zmienić, dlatego lepiej się dobrze zawczasu zastanowić przed ostatecznym wyborem.

Bogowie i ich boskie dary - niezwykle potężne umiejętności, z których trzeba wybrać jedną podczas tworzenia postaci, dlatego warto się z nimi bliżej zapoznać przed rozpoczęciem gry.

Ciekawostki i Porady ogólne - kilka ciekawostek i porad dla początkujących graczy.

Informacje o Sacred 2: Fallen Angel - poradnik do gry

Autor : Jarosław Sir Dakr Oziemblewski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 79, ilustracje: 177 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Sacred 2: Fallen Angel - poradnik do gry