Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gotowe na wszystko - poradnik do gry

Gotowe na wszystko - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gotowe na wszystko - poradnik do gry

Cześć - Gotowe na wszystko - poradnik do gry

Cześć! Nazywam się Maggie Collins. Właśnie wprowadziłam się na Wisteria Lane. Wspólnie z moim mężem Davidem i synem Jamesem mamy zamiar zacząć tu niejako nowe życie. Właściwie, to ja mam taki zamiar. David jest lekarzem i dostał propozycje otwarcia w tutejszej przychodni własnej praktyki, a ja... Ze mną to dość długa historia. Prawie dwadzieścia lat temu, w wypadku samochodowym, doznałam poważnych obrażeń i... amnezji. Może tutaj, gdzie wydaje się być spokojnie i przytulnie, uda mi się odzyskać choć część z zagubionych wspomnień.

Poradnik do "Gotowych na wszystko" zawiera opis przejścia każdego z dwunastu odcinków. Poza obowiązkowymi, zawartych jest w nim też duża część dodatkowych czynności pozwalających niekiedy poznać lepiej tajemnice* sąsiadów z Wisteria Lane. A Bree, Lynette, Edie, Daniel, Frank i cała reszta już na pierwszy rzut oka wydają się mieć bardzo barwne życiorysy. W większości przypadków, zarówno główne jak i poboczne zadania decydują też o tym jak dalej potoczą się nasze losy. Mało tego, w dużej mierze stanowi też o tym sposób prowadzenia rozmów. Warto więc pamiętać, że aby osiągnąć zamierzony cel czasem trzeba wykazać się ciepłem i zrozumieniem, kiedy indziej natomiast trzeba twardo wyrażać swoje sądy.

Poznajcie więc bliżej mnie, moją rodzinę i całą Wisteria Lane...

* Większość zadań dodatkowych, poza łataniem części dziur w pamięci Maggie, służy również do odkrywania tajemnic mieszkańców Wisteria Lane. Sekrety sąsiadów można starać się również odkrywać podczas zwykłej rozmowy czy spotkania na ulicy korzystając z opcji "tajemnice".

Informacje o Gotowe na wszystko - poradnik do gry

Autor : Bartek Bartolomeo Czajkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 19, ilustracje: 173 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Gotowe na wszystko - poradnik do gry