Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Thaumaturge - poradnik do gry

The Thaumaturge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Thaumaturge: Powtórka z rozrywki The Thaumaturge poradnik, solucja

Powtórka z rozrywki to quest Abaurycego w grze The Thaumaturge. Nasza solucja wyjaśnia jak rozpocząć poboczne zadanie, gdzie znaleźć ślady na temat Kafara oraz jak rozegrać konfrontację z Kafarem w dzielnicy Bazar Różyckiego.

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2024

Ostatnie zadanie z gry The Thaumaturge powiązane z postacią Abaurycego to poboczny quest Powtórka z rozrywki. Nasz poradnik oferuje kompletny opis przejścia, z którego dowiecie się jak rozpocząć opcjonalną misję, jak dotrzeć do dzielnicy Bazar Różyckiego, gdzie znaleźć spostrzeżenia powiązane z Kafarem oraz czego dotyczy wybór z konfrontacji z Kafarem w końcowej części zadania.

Uwaga - Misja ta ma oznaczenie w dzienniku Szansa na ukończenie tego zadania kiedyś przeminie. Nie odkładajcie jej na później. Awansowanie za daleko w głównej fabule może spowodować, że stracicie okazję do zaliczenia questu.

Odblokowanie pobocznego zadania

1 - The Thaumaturge: Powtórka z rozrywki - The Thaumaturge - poradnik do gry
 1. Musicie najpierw zaliczyć poboczny quest Fajrant zlecany przez Abaurycego.
 2. W trakcie jednej z kolejnych wizyt w dzielnicy Mirów spotkacie grupę osób przed sklepem Szulskich - miejsce to pokazuje obrazek. Zbir Mojek ma do przekazania wiadomość od Abaurycego, która rozpocznie misję.

Porozmawianie z Abaurycym

2 - The Thaumaturge: Powtórka z rozrywki - The Thaumaturge - poradnik do gry
 1. Powróćcie do dzielnicy Śródmieście Południowe i odwiedźcie Bar Londyński, by porozmawiać z kompanem. Zgódźcie się wyruszyć razem z Abaurycym (uwaga - do czasu zakończenia misji nie możecie swobodnie podróżować po Warszawie).
 2. Quest składa się z kilku walk i pierwsza z nich rozpocznie się od razu po przybyciu do dzielnicy Bazar Różyckiego.
 3. Abaurycy ponownie jest tymczasowym kompanem, który może Wam pomagać w wygrywaniu starć. Warto obserwować kogo chce zaatakować i kto planuje go osłabić. Po starciu odblokujecie spostrzeżenie Kafar, król tragarzy.

Doprowadzenie do konfrontacji z Kafarem

3 - The Thaumaturge: Powtórka z rozrywki - The Thaumaturge - poradnik do gry
 1. Wyruszcie za Abaurycym do miejsca, w którym spotkacie drugą grupę przeciwników. Składa się ona z 4 osób.
 2. Po walce zbadajcie okolice miejsca pokonania wrogów, a znajdziecie pierwszy ślad Mała paczka z powyższego obrazka.
4 - The Thaumaturge: Powtórka z rozrywki - The Thaumaturge - poradnik do gry
 1. Dotrzyjcie do miejsca pobytu trzeciej grupy bandytów - wszystkie opcje dialogowe prowadzą do bitwy. Uważajcie na umiejętność pozwalającą wrogom na drużynowy kontratak - Wiktor może w krótkim czasie stracić sporo zdrowia i warto go od razu wyleczyć.
 2. Docelowo musicie dotrzeć do wejścia do magazynu. Zanim wejdziecie do środka możecie znaleźć dzięki percepcji kolejne spostrzeżenie (powyższy obrazek) - to Wiadomość Kafara do Silnorękiego. Odblokujecie wniosek Czego oczy nie widzą, tego....
W magazynie spotkacie Kafara - The Thaumaturge: Powtórka z rozrywki - The Thaumaturge - poradnik do gry

W magazynie spotkacie Kafara. Konfrontacja ta ma 2 główne warianty:

 1. Przystąpienie do walki - do pokonania jest w sumie 4 przeciwników.
 2. Zasugerowanie innej strategii i wyjawienie sekretu Kafara (powyższy obrazek) - jest to możliwe tylko jeśli znaleźliście wcześniej oba ślady. Musicie dodatkowo użyć specjalnej opcji dialogowej Wymiaru Serce (wymagane 3 punkty). Wariant ten pozwoli uniknąć walki w magazynie.

Niezależnie od wybranego wariantu quest zakończy się rozmową z Abaurycym w Porcie Praskim. Wybierane opcje dialogowe wpłyną jedynie minimalnie na relacje z Abaurycym. Otrzymacie XP i zakończycie linię questów Abaurycego.