Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Forgotten City - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
The Forgotten City - poradnik do gry

The Forgotten City - poradnik do gry

Forgotten poradnik The Forgotten City poradnik, solucja to porady do przejścia gry, najlepsze porady na start oraz do bohaterów, broni, walki i eksploracji. Opisujemy wszystkie zakończenia oraz wymagania sprzętowe i trofea.

Poradnik do gry The Forgotten City zawiera szczegółowy opis przejścia wszystkich zadań dostępnych w grze. Przygotowaliśmy opis jednej z wieli ścieżek, które doprowadzą was do zakończenia rozgrywki.

Gra jest w dużym stopniu nieliniowa, dzięki czemu każdy może przejść ją na swój własny sposób. Poprowadzimy Was przez ten świat, pokazując Wam co i jak trzeba zrobić. Możecie jednak trzymać się innych założeń, które doprowadzą was w te same miejsca. Sposób przechodzenia gry wpływa na zakończenie. Wszystkie z nich opisaliśmy w naszym poradniku. Dzięki temu dowiecie się co możecie osiągnąć oraz jak do tego dojść.

Wraz z naszym poradnikiem łatwo zdobędziecie platynę. Stworzyliśmy bowiem strony, na których dokładnie opisaliśmy wszystkie trofea, które można zdobyć w grze. Dzięki temu dowiecie się co trzeba zrobić oraz poznacie najlepsze okazje do wbicia danych osiągnięć.

Przygotowaliśmy również dział FAQ, w którym znajdziecie odpowiedzi na takie różne pytania, np. jak zdobyć złoty łuk, jak uratować Ulpiusa, jak ukończyć A Thorn in The Paw czy też jak zdobyć the Silphium Resin.

Oprócz tego, znajdziecie tutaj także porady na start, wymagania sprzętowe, sterowanie, informacje o polskim języku oraz odpowiedzieliśmy na pytanie dotyczące długości gry.

The Forgotten City: Szybkie porady na start

 1. Testujcie wszystkie możliwości - The Forgotten City to gra, w której wiele stracicie po prostu biegnąć przed siebie. Rozmawiajcie, sprawdzajcie, wchodźcie gdzie tylko można. Nic się wam nie stanie, nawet jeśli zrobicie coś nie tak.
 2. Używajcie podpowiedzi - jeśli nie należycie do osób, którzy tracą godność korzystając ze wskazówek dostępnych w grze, używajcie tej funkcji. Gdy klikniecie odpowiedni klawisz (zajrzyjcie na stronę ze sterowaniem) pojawią się złote motyle, które zaprowadzą Was do kolejnego ważnego miejsca.
 3. Resetujcie pętlę, jeśli coś idzie nie po waszej myśli - wróćcie wzrokiem do pierwszego punktu. Naprawdę możecie robić co tylko chcecie. Jeśli stanie się coś, co Wam się bardzo nie podoba, po prostu udajcie się do świątyni i skorzystajcie z możliwości resetu pętli.
 4. Zapisujcie grę przed ważnymi dialogami - warto pamiętać o częstych zapisach, można to zrobić jednym klawiszem (ponownie zerknijcie na stronę ze sterowaniem). To ułatwi Wam rozgrywkę i uprzyjemni grę.

Więcej porad znajdziecie na oddzielnej stronie naszego poradnika: Porady na start.

The Forgotten City: Opis przejścia

Prolog

 1. Przebudzenie

Część 1

 1. Poznanie Golden Rule
 2. Poszukiwania Iulii
 3. Pozyskanie lekarstwa
 4. Wyleczenie Iulii
 5. Próba samobójcza Ulpiusa

Cześć 2

 1. Spotkanie z zabójcą
 2. Ratunek Ulpiusa
 3. Lekarstwo na reumatyzm

Część 3

 1. Odnalezienie Sentilli
 2. Rozmowy z mieszkańcami
 3. Roman Plaque
 4. Greek Plaque

Część 4

 1. Quinctius
 2. Sprawa Vergila
 3. Egyptian Plaque
 4. Mystery Plaque

Część 5

 1. Wybory
 2. Świątynia

The Forgotten City: Zakończenia

 1. The Many Shall Suffer
 2. The One That Got Away
 3. The Ones That Got Away
 4. The Canon Ending

The Forgotten City: FAQ

 1. The Silphium Resin - jak zdobyć?
 2. Golden Rule - jak działa?
 3. Ulpius - jak uratować?
 4. A Thorn in The Paw - jak ukończyć?
 5. Golden Bow - jak zdobyć?
 6. Underworld icons - jak znaleźć?
 7. Graffiti - gdzie je znaleźć?
 8. Galerius+Equitia - jak zacząć romans?

The Forgotten City: Trofea i platyna

W naszym poradniku znajdziecie opis wszystkich trofeów, które można zdobyć grając w The Forgotten City. Gra oferuje 40 osiągnięć i 41 trofeum do zdobycia.

Nasz poradnik trofeowy znajdziecie na osobnej stronie: Trofea / Osiągnięcia.

The Forgotten City: Długość gry

The Forgotten City to produkcja, w której skupicie się głównie na zadaniach głównych. Warto jednak pamiętać o tym, że fabuła jest nieliniowa i ciężko jest określić długość każdej ścieżki. Przejście gry powinno wam zająć od 5 do 8 godzin.

Więcej o długości rozgrywki znajdziecie na stronie: Długość gry.

The Forgotten City: Wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 7 64-bit
 2. Procesor: Quad Core 3.0 GHz
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 265
 5. Wymagane miejsce na dysku: 26 GB
 6. Pamięć karty graficznej: 2 GB

Minimalne wymagania sprzętowe dotyczą uruchomienia gry w rozdzielczości 1080p, w niskich detalach i prowadzenia rozgrywki w 30 klatkach na sekundę. Więcej informacji znajdziecie na stronie: Wymagania sprzętowe.

Informacje o The Forgotten City - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 4 listopada 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.