Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Life is Strange True Colors - poradnik do gry

Life is Strange True Colors - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Life is Strange True Colors: Długość gry Life is Strange 3 poradnik, solucja

Life is Strange True Colors: Ta strona zawiera odpowiedź na pytanie jak długa jest gra i ile godzin można w niej spędzić.

Na tej stronie naszego poradnika znajdziecie odpowiedz na pytanie: Ile trwa Life is Strange True Colors. Dowiecie się ile musicie poświęcić fabule gry, a ile czasu spędzicie na dodatkowych aktywnościach.

Długość fabuły

Life is Strange True Colors to gra, w której możecie spędzać czas zarówno na misjach głównych, jak i na poszukiwaniu znajdziek i sekretów - Life is Strange True Colors: Długość gry - Life is Strange True Colors - poradnik do gry

Life is Strange True Colors to gra, w której możecie spędzać czas zarówno na misjach głównych, jak i na poszukiwaniu znajdziek i sekretów. Czasami możecie się zatrzymać, ale rozwiązanie każdej zagadki znajdziecie w naszym poradniku. Fabularna część gry zajmie wam 10 godzin.

Dodatkowe aktywności

Za dodatkową aktywność w grze możemy uznać zbieranie znajdziek, sekretów oraz wykonywanie misji pobocznych - Life is Strange True Colors: Długość gry - Life is Strange True Colors - poradnik do gry

Za dodatkową aktywność w grze możemy uznać zbieranie znajdziek, sekretów oraz wykonywanie misji pobocznych. Przejście wątku fabularnego oraz wykonanie wszystkich aktywności pobocznych zajmie wam 14/15 godzin.

Opis ich wszystkich znajdziecie na oddzielnych stronach naszego poradnika:

  1. Wszystkie Memories w rozdziale 1
  2. Wszystkie Memories w rozdziale 2
  3. Wszystkie Memories w rozdziale 3
  4. Wszystkie Memories w rozdziale 4
  5. Wszystkie Memories w rozdziale 5