Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 2 października 2019, 14:13

autor: orson_dzi

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe – brak mini jacka w smartfonie to nie problem

Słuchawki bluetooth zyskują na popularności m.in. dzięki producentom smartfonów, którzy likwidując tradycyjne gniazdo słuchawkowe, poniekąd popychają nas w stronię urządzeń bezprzewodowych. Prezentujemy ciekawe modele z różnych przedziałów cenowych.

Choć moim zdaniem na słuchawkach nie warto specjalnie oszczędzać, starałem się znaleźć sensowną propozycję na prawie każdą kieszeń. Sprzęt dobrej jakości potrafi działać bez zarzutów przez dobre 2-3 lata, a nawet więcej - więc należy go rozpatrywać w kategorii pewnego rodzaju inwestycji. W końcu nie jest to zakup, który powtarzamy jakoś bardzo regularnie.

Na rynku panuje prawdziwy wysyp modeli słuchawek bezprzewodowych – staramy się wybrać kilka ciekawych opcji. - Najlepsze słuchawki bezprzewodowe – brak mini jacka w smartfonie to nie problem - dokument - 2019-10-02
Na rynku panuje prawdziwy wysyp modeli słuchawek bezprzewodowych – staramy się wybrać kilka ciekawych opcji.

To nasze pierwsze zestawienie słuchawek, które niekoniecznie wyprodukowano z myślą o graczach, zatem nie będziemy rozpatrywać ich przydatności pod kątem elektronicznej rozrywki. Zaprezentujemy modele w trzech kategoriach – słuchawki nauszne, douszne i sportowe. W każdej z nich znajdziecie po cztery propozycje z różnych przedziałów cenowych.

Jeżeli interesuje Was zakup headsetu do gier, proponuję zajrzeć do naszego zestawienia: Najlepsze słuchawki gamingowe. Znajdziecie tam prezentacje licznych modeli w cenach od niecałych 100 zł do grubo ponad 600 zł, a także kilka zestawów z oddzielnym mikrofonem. Wszystkich zainteresowanych wolnością od kabli oraz możliwością swobodnego wyjścia z domu ze słuchawkami na głowie, zapraszam na kolejne strony tego artykułu.

TWOIM ZDANIEM

Jakie słuchawki do smartfona?

50,5%
Bluetooth
47,4%
Mini Jack
2,1%
USB-C
Zobacz inne ankiety
Najlepsze słuchawki gamingowe - ranking 2020
Najlepsze słuchawki gamingowe - ranking 2020

Oto najlepsze zestawy słuchawkowe dla graczy (lub alternatywne zestawy słuchawki plus mikrofon), podzielone na kilka zakresów cenowych. Proponujemy headsety do 100, 200, 300, 400 i 500 zł, a także najlepsze drogie modele dla profesjonalistów.

Chcę Sonos One w domu, ale chyba mnie nie stać
Chcę Sonos One w domu, ale chyba mnie nie stać

Od kilku miesięcy mamy możliwość testować w redakcji Sonos One. Spędziłem z nim trochę czasu sam na sam i zastanawiam się, czy tak właśnie będzie wyglądać przyszłość domowego audio? Czy ten jeden głośnik może zastąpić wszystkie inne?

Słuchawki gamingowe i głośniki – co warto wiedzieć o audio w grach
Słuchawki gamingowe i głośniki – co warto wiedzieć o audio w grach

Często skupiamy się jedynie na grafice w grach, zapominając kompletnie o dźwięku. Jakie słuchawki lub głośniki najlepiej nadają się do gamingu? Na co zwracać uwagę podczas zakupów?