Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 czerwca 2016, 20:27

autor: Góral

Titanfall 2 ukaże się 28 października; zobacz zwiastun kampanii fabularnej

Firma Electronic Arts opublikowała zwiastun kampanii fabularnej gry Titanfall 2. Jednocześnie zdradzono datę premiery produkcji, która ukaże się 28 października bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych (Origin).

Za niedługo rozpocznie się konferencja firmy Electronic Arts, na której zostanie zaprezentowana rozgrywka w multiplayerze gry Titanfall 2. Już teraz możemy jednak pokazać poniższy zwiastun, w którym potwierdzono kampanię dla jednego gracza oraz ujawniono datę premiery – tytuł ukaże się 28 października bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych (Origin). Co do linii fabularnej, wiadomo obecnie, że gra opowiadać będzie o strzelcu Jacku Cooperze, który przypadkowo został pilotem tytana klasy Vanguard, gdyż ten stracił swojego wcześniejszego właściciela. Obaj będą musieli ze sobą współpracować, by przetrwać za linią wroga i wykonać misję, do której tak naprawdę nie są przygotowani.

Titanfall 2 w skrócie:
  • pierwszoosobowa strzelanka od studia Respawn Entertainment;
  • ukaże się 28 października bieżącego roku;
  • gra zadebiutuje na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Jak wspomniałem wcześniej, multiplayer zostanie zaprezentowany później, ale EA zdradziło już, że ma być on „głębszy” niż poprzednio, pojawią się również nowe klasy tytanów, więcej broni, a piloci zyskają dodatkowe zdolności. Ponadto na powyższym nagraniu można zobaczyć, że w dwójce mechy będą korzystać ze swego rodzaju wielkich mieczy, co zresztą zwiastowano już przy okazji pierwszego trailera.

Na koniec przypominam, że część pierwsza, dostępna na Xboksie One, Xboksie 360 i PC-tach, oferowała tylko tryb multiplayer. Deweloperzy co prawda udostępnili w niej coś w rodzaju kampanii, ale i tak sprowadzała się ona do rozgrywania kolejnych spotkań w trybach dla wielu graczy.

Titanfall 2 ukaże się 28 października; zobacz zwiastun kampanii fabularnej - ilustracja #2
Titanfall 2 ukaże się 28 października; zobacz zwiastun kampanii fabularnej - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Titanfall 2

Titanfall 2