Star Wars: Battlefront II
Star Wars: Battlefront II
Star Wars: Battlefront II Game Box

Star Wars: Battlefront II

Gra Akcji Electronic Arts Inc.

Data premiery gry: 17 listopada 2017
Do premiery pozostało 202 dni.

Kontynuacja multiplayerowego FPS-a z 2015 roku, a także czwarta odsłona kultowej serii zapoczątkowanej jedenaście lat wcześniej przez zespół Pandemic. W odróżnieniu od poprzednika, tytuł oferuje zarówno rozbudowany wariant rozgrywki wieloosobowej, jak i kampanię fabularną dla pojedynczego gracza, której akcja została osadzona po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Zadaniem głównej bohaterki – Iden Versio, dowódczyni elitarnych oddziałów Imperium – jest pomszczenie Imperatora. Za stworzenie poszczególnych elementów gry odpowiadały różne zespoły. Podczas gdy tryb single player jest dziełem dowodzonego przez Jade Raymond studia Motive, bitwy kosmiczne to zasługa deweloperów z Criterion, natomiast opracowanie trybu wieloosobowego, będącego kluczowym elementem tego tytułu, wzięła na swoje barki ekipa DICE. W bitwach toczonych w ramach tego ostatniego może brać udział maksymalnie czterdziestu graczy reprezentujących jedną z czterech klas. Dodatkowo, wygląd postaci, pojazdów i gadżetów można dostosować do indywidualnych preferencji. Warto także nadmienić, że produkcja nie ogranicza się do przedstawienia wyłącznie tzw. oryginalnej trylogii (tj. części IV-VI) – możemy w niej zobaczyć bohaterów z różnych er, takich jak Rey i Kylo Ren z Przebudzenia Mocy czy choćby Darth Maul z Mrocznego Widma.

Więcej informacji o: Star Wars: Battlefront IIakcjifilmyFPPFPSkooperacjamultiplayerscience fictionStar WarsstrzelankiTPPTPS .

Pierwszy pełnoprawny zwiastun Star Wars: Battlefront II. Gra zadebiutuje 17 listopada
Pierwszy pełnoprawny zwiastun Star Wars: Battlefront II. Gra zadebiutuje 17 listopada

wiadomość15 kwietnia 2017

Trzy dni temu do sieci wyciekł trwający 30 sekund teaser gry Star Wars: Battlefront II. Teraz podczas imprezy Star Wars Celebration zaprezentowano pełnoprawny, dwuminutowy zwiastun.

Widzieliśmy grę Star Wars Battlefront II – ciemna strona Mocy z własną kampanią
Widzieliśmy grę Star Wars Battlefront II – ciemna strona Mocy z własną kampanią

przed premierą16 kwietnia 2017

Światowa premiera 2017. Pojechaliśmy na imprezę Star Wars Celebration do Orlando, żeby zobaczyć strzelankę Star Wars Battlefront II. Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącym Battlefieldzie w kosmosie!

Star Wars: Battlefront II - trailer #1 (PL)

Star Wars: Battlefront II - trailer #1 (PL) [2:20]

Star Wars: Battlefront II bez przepustki sezonowej. Zapowiedziano wersję trial i Specjalną Edycję Elitarną
Star Wars: Battlefront II bez przepustki sezonowej. Zapowiedziano wersję trial i Specjalną Edycję Elitarną

wiadomość18 kwietnia 2017

Poznaliśmy nowe informacje o grze Star Wars: Battlefront II. Ujawniono Specjalną Edycję Elitarną, dowiedzieliśmy się, że DICE zamiast season passa ma co innego w planach i że 9 listopada ukaże się wersja trial w EA i Origin Access.

Star Wars: Battlefront II – wyciekł pierwszy trailer
Star Wars: Battlefront II – wyciekł pierwszy trailer

wiadomość12 kwietnia 2017

Pierwszy trailer do gry Star Wars: Battlefront II miał być ukłonem twórców w kierunku fanów Gwiezdnych wojen na konwencie Star Wars Celebration 15 kwietnia. Ktoś inny zrobił zaś ukłon w kierunku internautów i nielegalnie wypuścił materiał do sieci.

Star Wars: Battlefront II – pierwszy trailer na konwencie Star Wars
Star Wars: Battlefront II – pierwszy trailer na konwencie Star Wars

wiadomość30 marca 2017

Strzelanka Star Wars: Battlefront II rozpoczyna z wolna promocyjną ofensywę przed swoją jesienną premierą. Pokaz pierwszego trailera i krótka prezentacja gry ma odbyć się 15 kwietnia na konwencie Star Wars Celebration.

Najbardziej oczekiwane gry 2017 roku – wybór redakcji
Najbardziej oczekiwane gry 2017 roku – wybór redakcji

artykuł1 stycznia 2017

Rok 2016 właśnie dobiegł końca. Czas więc zastanowić się, w co zagramy w roku 2017. Oto redakcyjny przegląd 30 najbardziej oczekiwanych spośród nadchodzących gier.

PC
XONE
PS4

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
23.12.2016 18:58
-1
nexet
2
Legionista
9.0

What the fuck? Co rok nowa gra z SW? Tryb fabularny nazwijmy "Nową Nadzieją".

26.12.2016 23:27
odpowiedz
DanteHaHaHa
5
Chorąży

Oby były bitwy z nowej trylogii (tej z Naboo itd) :)

17.04.2017 16:50
odpowiedz
Franusss
84
Generał

@nexet - pierwsza część wyszła w 2015 roku.

21.04.2017 11:38
-1
odpowiedz
Laterett
1
Chorąży

Ostatnio natrafiłem na ciekawy fenomen.

[link]

Ma ktoś jakąś hipotezę dlaczego oficjalny zwiastun (globalny) najnowszego Battlefronta jest z polskim nagłówkiem? Mówimy tutaj o oficjalnym kanale EA, ogólnoświatowym ;D

21.04.2017 12:45
-1
odpowiedz
1 odpowiedź
Warf
0
Junior

Poprzedni Battlefront był bardzo fajny. Typowe zagranie w stylu EA - co roku wydawać praktycznie ten sam produkt z paroma nowymi bajerami, które równie dobrze możnaby dodać w nowym update. Wszystko po to, by trzepać kasę na fanboyach i ludziach którzy nie mają jedynki. Może się mylę, ale Battlefieldy raczej czegoś nas nauczyły... Mimo wszystko, mam nadzieję na porządny tytuł.

21.04.2017 18:58
jakub12jpl
9
Centurion
10

Warf
co roku wydawać praktycznie ten sam produkt z paroma nowymi bajerami, które równie dobrze można by dodać w nowym update
Battlefieldy raczej czegoś nas nauczyły

Świetny pomysł ! Dodajmy zupełnie nowe realia historyczne a co za tym idzie : masę nowych broni ,nowe czołgi ,samoloty i sporo nowości (np. inny feeling strzelania czy behemoty i klasy elitarne) jako update do BF'a 4. Genialne !

Idąc tym tropem może lepiej w ogóle nie robić nowych gier tylko wypuszczać darmowe updaty do gier które jak ktoś chciał kupić to już kupił. Powinni dalej rozwijać BF'a 2.

Na pewno zarobili by masę kasy !

PS. Odbiegając od tematu to według mnie podanie "oczekiwań" jest totalnie upośledzonym pomysłem bo przecież chyba każdy ma oczekiwania że gra będzie na 10/10 chociaż na jakieś 95% każdy wie że tak się nie stanie.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze