Patapon 3 (ukryte bonusy) (PSP)

Triki do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie różnorakich bonusów:

Sklep Hoshipon – Musisz osiągnąć cel drużyny.

Meden Mart – Musisz ukończyć etap Cave of Valour.

Wybór pierwszego zakończenia gry – Jeżeli zdecydujesz się na wybór pierwszego wariantu zachowania w końcówce gry, to w nagrodę otrzymasz nowe mroczne postacie (m.in. wilkołaka) do zabawy w trybie Versus Mode.

Wybór drugiego zakończenia gry – Jeżeli zdecydujesz się na wybór drugiego wariantu zachowania w końcówce gry, to w nagrodę otrzymasz zupełnie nowy poziom-labirynt. Będzie on dostępny w trybie multiplayer.

Wybór trzeciego zakończenia gry – Jeżeli zdecydujesz się na wybór trzeciego wariantu zachowania w końcówce gry, to w nagrodę przyczynisz się do odmrożenia kapłanki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 kwietnia 2011

Arena Mody

Arena Mody

Zagraj za Darmo!

Kapi Hospital

Kapi Hospital

Zagraj za Darmo!

Action Pack: Splinter Cell + Ghost Recon Adv. 2 - PSP - 64,90 zł

kup w sklepie

PSP 64,90 zł

LEGO Batman: The Videogame - PSP - 19,90 zł

kup w sklepie

PSP 19,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz