Wiadomość gry na świecie 16 czerwca 2015, 06:00

autor: Meehow

Assassin’s Creed: Syndicate – zwiastun Evie Frye i ekskluzywne DLC na PS4

Podczas konferencji firmy Sony na targach E3 zaprezentowano nowy zwiastun Assassin’s Creed: Syndicate, przedstawiający Evie Frye w akcji. Ujawniono ponadto zawartość ekskluzywną dla konsoli PlayStation 4.

Assassin's Creed: Syndicate E3 2015 - Evie Frye

Assassin's Creed: Syndicate E3 2015 - Evie Frye [1:07]

Sony Computer Entertainment na tegoroczne targi przybyło z bogatym repertuarem głośnych tytułów. Jedną z zaprezentowanych gier było Assassin’s Creed: Syndicate, kilka godzin wcześniej obecne na konferencji Ubisoftu. Podczas pokazu zademonstrowano nowy zwiastun przedstawiający zabójczą Evie Frye w akcji. Można na nim zapoznać się ze stylem walki owej asasynki, a także używanymi przez nią broniami. Dla przypomnienia: Evie jest siostrą bliźniaczką głównego bohatera gry, Jacoba Frye, oraz drugą grywalną postacią w Syndicate. Wiadomo także, że dla posiadaczy konsoli PlayStation 4 przewidziana jest ekskluzywna zawartość w postaci DLC pod tytułem The Dreadful Crimes, w których przyjdzie im rozwiązać tajemnice morderstw inspirowanych najsłynniejszą prozą detektywistyczną. Rzeczone misje można wykonać grając jako dowolne z dwojga rodzeństwa Frye.

Assassin’s Creed: Syndicate zadebiutuje 23 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja pecetowa ukaże się w okresie późniejszym. Warto również zapoznać się z prezentacją, która miała miejsce podczas konferencji firmy Ubisoft.

GTA wiktoriańskiego Londynu? Jaki będzie Assassin's Creed: Syndicate

GTA wiktoriańskiego Londynu? Jaki będzie Assassin's Creed: Syndicate [7:01]

Jak co roku jesienią Ubisoft uraczy nas kolejnym tytułem z serii Assassin's Creed. W grze o podtytule Syndicate trafimy do Londynu i na własne oczy doświadczymy rewolucji przemysłowej z udziałem zabójców i templariuszy. Nowe studio zapowiada kilka zmian, z systemem walki i środkami lokomocji na czele.