Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2017, 13:40

Dziś premiera pakietu Diablo III: Przebudzenie Nekromantów

Pod koniec dnia zadebiutuje Diablo III: Przebudzenie Nekromantów - nowe rozszerzenie do trzeciej odsłony serii Diablo. Wraz z dodatkiem firma Blizzard udostępni aktualizację 2.6.0. Wśród nowości znalazły się m.in. nowa klasa postaci oraz Szczeliny Wyzwań.

Dziś gracze doczekają się premiery nowego pakietu zawartości do Diablo III, zatytułowanego Przebudzenie Nekromantów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozszerzenie będzie dostępne zaraz po zakończeniu prac konserwacyjnych związanych z aktualizacją 2.6.0. Te rozpoczną się o godzinie 17:00 na konsolach oraz 23:00 na komputerach osobistych (podajemy według czasu polskiego) i mają potrwać od jednej do dwóch godzin, aczkolwiek nie wykluczono pewnego opóźnienia. Po tym czasie nabywcy Przebudzenia Nekromantów będą mogli cieszyć się tytułową klasą postaci wraz z unikalnym wyposażeniem (przedmiotami legendarnymi, zwierzakiem itd.). Dojdą do tego nowości oferowane przez samą aktualizację, czyli trzy strefy – Zasnute Wrzosowiska, Świątynia Pierworodnych i Krainy Przeznaczenia – oraz Szczeliny Wyzwań (będące „cotygodniową, statyczną wersją” Głębokich Szczelin).

Jako że nie jest to pełnowymiarowy dodatek na miarę Reaper of Souls, Przebudzenie Nekromantów będzie dostępne wyłącznie w wersji cyfrowej. Za pakiet zapłacimy 14,99 euro (ok. 63 zł), przy czym niezbędne będzie posiadanie podstawowej wersji gry wraz ze wspomnianym Reaper of Souls lub – w przypadku Xboksa One i PlayStation 4 – wydania Diablo III: Ultimate Evil Edition. Ponadto w grudniu ukaże się kolejna rozszerzona edycja Diablo III, przeznaczona na wyżej wymienione konsole. Więcej szczegółów na temat dodatku znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej