Wiadomość gry na świecie 2 grudnia 2016, 03:44

autor: Adrian Werner

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series już oficjalnie

Podczas imprezy The Game Awards studio Telltale Games wypuściło pierwszy teaser gry Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series, potwierdzając tym samym niedawne plotki, że w najnowszej epizodycznej przygodówce zespołu wystąpią superbohaterowie znani jako Strażnicy Galaktyki.

Na gali The Game Awards potwierdziły się plotki sprzed dwóch tygodni. Studio Telltale Games wypuściło bowiem teaser, który zapowiedział, że następna epizodyczna przygodówka zespołu opowie o Strażnikach Galaktyki, czyli grupie superbohaterów z uniwersum wydawnictwa Marvel, którą mogliśmy obejrzeć m.in. w filmie z 2014 roku. Projekt otrzymał tytuł Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series i wiemy o nim tylko tyle, że ukaże się w przyszłym roku.

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series The Game Awards 2016 - teaser

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series The Game Awards 2016 - teaser [0:47]

Pierwsza zapowiedź nowej serii epizodycznych przygodówek od studia Telltale - Marvel's Guardians of the Galaxy, opowiadającej o grupie bohaterów znanych jako Strażnicy Galaktyki.

Na razie nie potwierdzono, na jakie platformy zmierza gra. Obecnie praktycznie wszystkie produkcje studia ukazują się jednak równocześnie na pecetach, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Spodziewamy się więc, że identycznie będzie w przypadku Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series.

Przypomnijmy, że gra będzie pierwszym projektem zespołu powstałym we współpracy z firmą Marvel. Studio Telltale Games ma sporo doświadczenia w tworzeniu gier opartych na komiksowych licencjach. Najsłynniejszy projekt tej ekipy, czyli The Walking Dead, bazuje na serii wydawanej w naszym kraju jako Żywe Trupy. Ponadto w zeszłym tygodniu ukazał się przedostatni odcinek Batman: The Telltale Games Series zatytułowany Guardian of Gotham.

W grze, podobnie jak w filmowych Strażnikach Galaktyki, nie zabraknie klasycznych rockowych utworów. W traserze mogliśmy usłyszeć piosenkę Dancing in the Moonlight grupy King Harvest. - Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series już oficjalnie - wiadomość - 2016-12-02
W grze, podobnie jak w filmowych Strażnikach Galaktyki, nie zabraknie klasycznych rockowych utworów. W traserze mogliśmy usłyszeć piosenkę Dancing in the Moonlight grupy King Harvest.

Fani Marvela mają ostatnio dużo powodów do zadowolenia. Przez ostatnie kilka lat raczeni byli wyłącznie prostymi grami mobilnymi i mogli jedynie z zazdrością patrzyć na miłośników konkurencyjnego DC Comics, którzy regularnie otrzymywali wysokobudżetowe produkcje pokroju Injustice: Gods Among Us czy serii Batman: Arkham.

Teraz wreszcie sytuacja zaczęła ulegać zmianie. Poza Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series w produkcji znajduje się również przygodowa gra akcji Spider-Man, nad którą pracuje znane z serii Ratchet & Clank oraz Resistance studio Insomniac Games. Ponadto wiele wskazuje na to, że w najbliższy weekend zapowiedziana zostanie bijatyka Marvel vs Capcom 4.

  1. Marvel – strona oficjalna
  2. Telltale Games – strona oficjalna
Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series już oficjalnie - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
02.12.2016 10:38
DeadSpace12
64
Pretorianin

Wszystko ślicznie tylko... znów muszę sie przyczepić. Dlaczego odtwarzany utwór jest słyszalny, skoro odtwarzasz znajduje się w kosmosie? Myślałem że dźwięk nie rozchodzi się w próżni...

02.12.2016 13:04
-5
odpowiedz
xittam
85
Konsul

Nie rozchodzi się, bo nie ma stałego ośrodka który może przenosić fale dźwiękowe. Inna kwestia to rozprzestrzenianie się dźwięku w ciałach stałych.

02.12.2016 15:37
1
odpowiedz
Starcall
7
Pretorianin

Liczę na świetny humor rodem z "Tales from the Borderlands". Guardiansi idealnie do tego się nadają

02.12.2016 16:05
odpowiedz
1 odpowiedź
Longwinter
45
Senator

DeadSpace12 ---> ale z ciebie realista :) Walkman by się nie włączył w takiej temperaturze.

02.12.2016 22:39
1
DeadSpace12
64
Pretorianin

O ile mnie oczy nie mylą to wystawiony jest też na działanie promieni słonecznych. Więc powinien się mówiąc kolokwialnie "zjarać". :)

02.12.2016 22:39
odpowiedz
victripius
88
Joker

Oby trochę odświeżyli formułę swoich gier, bo za pierwszymi dwoma razami to było bardzo fajne, ale teraz kolejne gry od Telltale niczym nie zaskakują...

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze