Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

BioWare pracuje nad grą na przenośne konsole?

Sarge, 13 września 2010, 10:20

Firma BioWare jest obecnie zajęta tworzeniem gier Dragon Age II oraz Star Wars: The Old Republic, a oprócz tego czekamy wciąż na trzecią część Mass Effect. Sporo wskazuje jednak na to, że ta sama ekipa pracuje również nad niezapowiedzianą jeszcze produkcją przygotowywaną na przenośne konsole (lub jedną z nich).

Ogłoszono wyniki Nintendo Power Awards

Łosiu, 15 lutego 2009, 15:17

Nintendo Power, jedno z najdłużej istniejących (od 1988 roku) amerykańskich czasopism poświęconych tematyce gier wideo, a w tym przypadku (jak sama nazwa wskazuje) konkretnie marce Nintendo, ogłosiło wyniki swojego corocznego plebiscytu Nintendo Power Awards.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa

Filip „fsm” Grabski, 13 lutego 2009, 13:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

W nową grę twórcy Sonika zagrają nawet pingwiny

Jiker, 23 września 2008, 13:49

Już tylko szesnaście dni pozostało do ujawnienia nowej produkcji Yuji Naka, japońskiego producenta słynącego z tego, że jest głównym twórcą postaci Sonika – Naddźwiękowego Jeża, który od kilkunastu lat wspólnie ze swoimi przyjaciółmi zabawia nas w poświęconych sobie grach. Jaka będzie kolejna produkcja jego kreatora?

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood w złocie

Elrond, 7 września 2008, 13:12

Sonic, niebieski, ponaddźwiękowy jeż bawiący graczy graczy od dobrych kilkunastu lat, powraca w nowym wydaniu. Jak poinformowali przedstawiciele firmy SEGA, gra Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood przeznaczona dla konsoli DS uzyskała złoty status i gotowa jest do rynkowego debiutu.

Długość rozgrywki w Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

Jiker, 4 września 2008, 14:58

Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood zapowiada się na jedną z najlepszych gier z Sonikiem w roli głównej. Zapewnia to nie tylko fakt, że producentem tego tytułu jest słynne BioWare, ale także rozbudowanie rozgrywki. Sam tylko tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza dostarczy nam bowiem zabawy na dobrych kilkadziesiąt godzin.

Sonic Chronicles potwierdzony przez SEGĘ

aRusher, 19 lutego 2008, 14:40

Zarówno filmy jak i gry o niebieskim jeżu oraz jego kompanii przyciągają przed ekrany już od 1991 roku, kiedy to wydany został Sonic the Hedgehog na konsolę Sega Mega Drive. Od tamtej pory minęło już całkiem sporo czasu, a produkcje z Sonikiem w roli głównej wciąż powstają i cieszą się sporą popularnością.