Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Guitar Hero On Tour: Modern Hits

Prace nad Guitar Hero 7 i Band Hero 3 już w toku?

Rock Alone, 17 maja 2010, 10:41

Ostatnimi czasy o wielu tytułach dowiadujemy się od deweloperów, którzy w swoich CV załączają bardzo ciekawe informacje. W ten właśnie sposób w nasze ręce trafiła wiadomość o Guitar Hero 7 i Band Hero 3.

Pierwsze konkrety na temat Guitar Hero 6

Adrian Werner, 15 maja 2010, 12:53

Pomimo silnego eksploatowania marki Guitar Hero wciąż cieszy się ona wielką popularnością. Activision ani myśli zwalniać tempa produkcji i na końcówkę roku szykuje szóstą część cyklu. Najnowszy numer The Official Xbox Magazine przyniósł trochę konkretów na temat tej produkcji.

Wieści ze świata (Beyond Good & Evil 2, Lair, Team Fortress 2) 15/05/09

Jiker, 15 maja 2009, 13:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: twórcy Lair na bruku, E3 bez pokazu Beyond Good & Evil 2, debiut Killing Floor, nowe tytuły w Platinum Hits na Xboksa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

Europejski plan wydawniczy Nintendo Wii i DS na drugi kwartał 2009 roku

Jiker, 16 marca 2009, 13:20

Ujawnienie planów wydawniczych amerykańskiego oddziału firmy Nintendo musiało pociągnąć za sobą podobny ruch w przypadku Nintendo of Europe. Tak też się stało, dzięki czemu możemy Wam zaprezentować aktualne terminy debiutów produkcji na konsole Wii i DS.

Guitar Hero On Tour: Modern Hits oficjalnie potwierdzone

Jiker, 6 marca 2009, 07:59

Koncern Activision zapowiedział nową odsłonę cyklu Guitar Hero, przeznaczoną na przenośną konsolę Nintendo DS. Produkcja, o której nieoficjalnie wspominaliśmy już dwukrotnie, ukaże się na rynku w czerwcu bieżącego roku i będzie nosić tytuł Guitar Hero On Tour: Modern Hits.