Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Railroad Tycoon

Powstaną kontynuacje Alpha Centauri i Railroad Tycoon?

omadaha, 7 maja 2010, 12:10

Sid Meier – legendarny twórca gier odpowiedzialny między innymi za stworzenie serii Civilization, oświadczył, że jego zdaniem dwa klasyczne tytuły – Sid Meier's Alpha Centauri i Railroad Tycoon zasługują na to żeby doczekać się kontynuacji. Obydwie gry zostały umieszczone na liście projektów firmy Firaxis, które możliwe są do zrealizowania w przyszłości.

Firaxis Games udostępnia grę Sid Meier's Railroad Tycoon Deluxe za darmo

Krystian Smoszna, 21 listopada 2006, 07:19

Członkowie firmy Firaxis Games przygotowali prawdziwą niespodziankę dla wszystkich wielbicieli gier z serii Sid Meier’s Railroad Tycoon. Na oficjalnej stronie najnowszej produkcji studia – Sid Meier’s Railroads! – pojawiła się pełna wersja pierwszej odsłony legendarnego cyklu, którą można pobrać za darmo!

Gra Sid Meier's Railroads! oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 17 marca 2006, 06:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele Firaxis Games opublikowali szczegóły dotyczące planu wydawniczego firmy na 2006 rok. Prezentację kolejnych tytułów rozpoczniemy od Sid Meier’s Railroads! – gry ekonomicznej, która w bardzo dużym stopniu nawiązuje do tradycji legendarnego cyklu Railroad Tycoon.

Ostatnio Grane: Railroad Tycoon II - The Second Century

Soulcatcher, 11 listopada 2002, 17:40

To prawie jak wspomnienia z dzieciństwa :). Pierwsza część Railroad Tycoon była pierwszą poważną grą ekonomiczno strategiczną w jaką grałem na PC. Zagrywałem się w nią miesiącami. Teraz, razem z najnowszym numerem Top Secret, dostałem Railroad Tycoon II: The Second Century, kontynuację serii, mocno poprawioną w stosunku do pierwowzoru wersję gry.