Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dungeons & Dragons: Daggerdale

Gra Dungeons and Dragons: Daggerdale przeceniona na Steamie i Xbox LIVE

Hed, 28 września 2011, 11:29

Dungeons & Dragons: Daggerdale, czyli klon Diablo w klimatach rodem z papierowego systemu RPG, jest dostępny taniej na platformie Steam i Xboksie 360. Produkcja została przeceniona na pecetach w ramach akcji „szaleństwo w środku tygodnia”.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Sonic the Hedgehog 4, Gears of War 3) 24/08/11

Jiker, 24 sierpnia 2011, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o planach firmy SEGA, 24-osobowym Team Deathmatchu w Battlefield 3 na PC, powrocie Theme Park, terminie premiery drugiego epizodu Sonic the Hedgehog 4, a także dacie debiutu Mortal Kombat Arcade Kollection. Zapraszamy do lektury.

Dungeons & Dragons: Daggerdale trafił na pecety i konsolę Xbox 360

Hed, 26 maja 2011, 09:45

Firma Atari potwierdziła, że Dungeons & Dragons: Daggerdale, czyli gra akcji z elementami RPG oparta na znanym systemie fabularnym, została wydana na pecetach i Xboksie 360. Produkcję można kupić w dystrybucji elektronicznej na Xbox LIVE oraz w wersji pudełkowej (między innymi w sklepie GameStop). To pierwsza odsłona nowej epizodycznej serii w klimatach Forgotten Realms.

Dungeons & Dragons: Daggerdale zadebiutuje jutro

Hed, 24 maja 2011, 09:27

Znamy datę premiery Dungeons & Dragons: Daggerdale, czyli klona Diablo w świecie Dungeons & Dragons, który zostanie wydany w dystrybucji cyfrowej. Produkcja tworzona przez studio Bedlam Games oraz firmę Atari trafi jutro na Xboksa 360 i pecety. Posiadacze PlayStation 3 poczekają na nią najprawdopodobniej do 31 maja.

O kolejnych częściach D&D: Daggerdale, demie i czasie rozgrywki

Sarge, 1 lutego 2011, 10:50

Ubiegłoroczna zapowiedź kolejnej części cyklu Dungeons & Dragons o podtytule Daggerdale zaskoczyła chyba nawet najwierniejszych fanów tego uniwersum. Pierwsza informacja prasowa mówiła ogólnie o koncepcji tytułu, a dziś znamy już trochę więcej szczegółów nie tylko na temat jego zawartości, ale i przyszłych planów dewelopera.

Atari zapowiada Dungeons & Dragons: Daggerdale

Kono, 22 grudnia 2010, 15:11

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Dungeons & Dragons, którzy nie mogą doczekać się nowych gier sygnowanych tą marką. Atari wraz z deweloperem Bedlam Games zapowiedziało dzisiaj Dungeons & Dragons Daggerdale, grę która ma pojawić się na rynku wiosną przyszłego roku.