Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Art of Murder: Klątwa Lalkarza

City Interactive kryzysowi się nie kłania

Adrian Werner, 1 czerwca 2010, 08:39

Rodzime City Interactive ma powody do zadowolenia. Firma wygrała ranking dziennika „Puls Biznesu” na najlepszą spółkę I kwartału 2010 roku.

Plan wydawniczy City Interactive na 2009 rok

Jiker, 18 maja 2009, 16:21

Firma City Interactive, jeden z największych podmiotów działających na polskim rynku elektronicznej rozrywki, podzieliła się z nami szczegółami ze swojego globalnego planu wydawniczego na 2009 rok. Uwzględniła w nim tytuły, które zostaną wydane nie tylko w krajach Starego Kontynentu, ale także w Azji, Australii, Nowej Zelandii, RPA, a także w sporej części w Ameryce Północnej.

City Interactive pracuje nad Art of Murder 3 i Chronicles of Mystery 2

Maciej Śliwiński, 24 lutego 2009, 10:05

Polski producent i wydawca gier, City Interactive planuje kontynuację dwóch wydanych w ostatnich latach przygodowych tytułów: Art of Murder: Klątwa Lalkarza oraz Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona . Taką informację ujawnia prezes firmy, Marek Tymiński, w wywiadzie dla naszego serwisu.

Premiery gier w Polsce (9-15 lutego)

Vercetti, 16 lutego 2009, 12:52

Po krótkiej nieobecności powracamy z cyklem Premiery gier w Polsce, w którym informujemy Was o nowościach, jakie pojawiły się na krajowym rynku w ciągu minionych siedmiu dni. W dniach 9-15 lutego 2009 do rodzimych sklepów nie trafiło zbyt wiele nowości. Znacznie większych ruch zrobił się za to w planach wydawniczych polskich dystrybutorów.

Poradnik: Art of Murder: Klątwa Lalkarza

Redakcja GRYOnline.pl, 13 lutego 2009, 19:40

„Agentka FBI Nicole Bonnet prowadzi śledztwo w sprawie Lalkarza, seryjnego mordercy, który w okresie od sierpnia do grudnia 2007 działał na terenie Stanów Zjednoczonych. Ofiary swe zabijał w specyficzny sposób i pozował na wzór marionetek, pozostawiając przy każdej wizytówkę w postaci kukiełki ubranej w strój z czasów Rewolucji Francuskiej."

Sequel Art of Murder stał się faktem

Jiker, 22 sierpnia 2008, 11:26

Ta wiadomość kierowana jest do wszystkich miłośników przygód Nicole Bonnet, bohaterki ciepło przyjętej przygodówki o tytule Art of Murder: FBI Confidential. Okazuje się bowiem, że twórcy gry, rzeszowskie studio CITY interactive, zdecydowali się na rozpoczęcie prac nad jej kontynuacją. Art of Murder: Hunt for the Puppeteer zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.