Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Quake Arena Arcade

QuakeCon w obiektywie - najciekawsze galerie

Maciej Śliwiński, 16 sierpnia 2009, 12:30

W Grapevine w Teksasie kończy się dziś QuakeCon 2009, największe święto fanów id Software, serii Quake oraz kilkudniowych imprez związanych z graniem w rozmaite shootery. Aby poczuć klimat tego wydarzenia warto przeglądnąć dostępne w sieci galerie.

Quake Arena trafi na XBLA i NDS

Metatron, 4 sierpnia 2007, 16:50

Podczas wygłoszonej w trakcie odbywającej się właśnie imprezy QuakeCon 2007 przemowy John Carmack z id Software ogłosił, że jego firma pracuje właśnie wraz ze studiem Pi Studios nad przeznaczoną dla Xbox LIVE Arcade wersją gry Quake Arena, która pierwotnie ukazała się w 1999 roku na PC jako Quake III: Arena.

Quake III: Team Arena w ofercie XBLA?

Major Doktor Upiorna, 10 kwietnia 2007, 09:43

W sieci pojawiły się spekulacje na temat jednego z kolejnych rozszerzeń oferty usługi Xbox Live Arcade. Owe niepotwierdzone jeszcze informacje zostały zamieszczone przez organizację ESRB. Posiadaczy konsoli Xbox 360 zapewne ucieszy fakt, że po raz drugi na tę platformę trafi klasyczny FPS, należący do serii rozpoczętej w 1996 r. Mowa o dobrze znanej właścicielom PeCetów grze Quake III: Arena, a dokładnie o jej rozszerzeniu, noszącym podtytuł Team Arena.