Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bleach: The Blade of Fate

Sega dzieli się oficjalnym, europejskim planem wydawniczym na najbliższe tygodnie

Jiker, 15 lutego 2008, 10:44

Japoński koncern Sega podzielił się z nami oficjalnymi informacjami na temat europejskich premier swoich najnowszych produkcji. Poznaliśmy w ten sposób spory wycinek tegorocznego planu wydawniczego firmy.

jRPG osadzone w uniwersum mangi Bleach zimą na NDS

Metatron, 17 września 2007, 14:04

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Shonen Jump ukazała się zapowiedź gry Bleach: The 3rd Phantom. Będzie to kolejna przygotowana z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS produkcja wykorzystująca stworzone przez Tite Kubo, autora popularnej mangi Bleach, uniwersum.

SEGA jeszcze w tym roku wyda dwie gry na kanwie mangi Bleach

Major Doktor Upiorna, 9 lipca 2007, 15:15

W pierwszych dniach czerwca podaliśmy Wam informację, że firma SEGA przygotowuje grę na kanwie mangi autorstwa Tite Kubo, dedykowaną posiadaczom konsoli Wii. Natomiast dzisiaj możemy przekazać, że w przygotowaniu znajduje się pozycja o nazwie Bleach: The Blade of Fate, która trafi do właścicieli Nintendo DS.

Pierwsze szczegóły na temat Bleach

BK, 29 czerwca 2006, 07:16

Na początku tego miesiąca informowaliśmy Was o rozpoczęciu prac nad tajemnicza grą inspirowaną znanym serialem animowanym i komiksem „Bleach”. Dziś znamy już pierwsze szczegóły na temat tej tworzonej przez firmę Sega z myślą o konsoli Nintendo Wii pozycji.