Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat RACE Pro

SimBin przygotowuje RACE On

fsm, 12 marca 2009, 15:38

Twórcy dobrze znanych wszystkim wirtualnym kierowcom wyścigowych gier z serii RACE czy też GT Legends zapowiadają nowy pecetowy dodatek do swojego katalogu. Panie i panowie, nadchodzi RACE On.

Premiery gier w Polsce (2-8 marca)

Vercetti, 9 marca 2009, 11:57

Kto by pomyślał – w ubiegłym tygodniu do polskich sklepów trafiło dwanaście premierowych gier, z czego aż siedem zagościło na poczciwych blaszakach. Także w planach wydawniczych rodzimych dystrybutorów pojawiło się kilka interesujących pozycji, w sam raz na nadchodzącą wiosnę. Szczegółowe informacje znajdziecie w poniższym zestawieniu.

Premiery gier w Polsce (16-22 lutego)

Vercetti, 23 lutego 2009, 12:02

W ubiegłym tygodniu swojej polskiej premiery doczekało się aż dziesięć nowych gier. Na sklepowych półkach wylądowały m.in. Street Fighter IV, Warhammer 40,000: Dawn of War II i Destroy All Humans!: Path of the Furon, a rodzimi dystrybutorzy wpisali do swoich planów wydawniczych kilka kolejnych, wartych uwagi produktów.

Premiera RACE Pro na Xboksa 360 w lutym 2009 roku

Hed, 22 grudnia 2008, 14:58

RACE Pro, tytuł autorstwa znanej miłośnikom gier wyścigowych firmy SimBin, zaliczy opóźnienie i pojawi się w lutym przyszłego roku. Wcześniej donosiliśmy, że gra zostanie wydana w styczniu. Przed świętami użytkownicy Xboksa 360 mieli także otrzymać możliwość przetestowania nowego dzieła. To jednak nie nastąpi, gdyż demo ukaże się dopiero po nowym roku, chociaż konkretnej daty jeszcze nie podano.

Race PRO w styczniu, demo przed Bożym Narodzeniem

Vercetti, 15 września 2008, 14:10

Zapowiadana na początku wakacji gra Race PRO ukaże się na rynku w styczniu przyszłego roku – poinformowała dzisiaj firma Atari. Ujawniony termin jest późniejszy niż zakładano – pierwotnie datą przybliżonej premiery był listopad 2008. Wyścigi tworzone przez szwedzkie studio SimBin (autorów serii GTR) zostaną wydane wyłącznie na konsolach Xbox 360.

Informacje o Race 360 sprostowane przez SimBin

aRusher, 1 lipca 2008, 12:12

Dokładnie dwa dni temu podawaliśmy informacje o nowej grze z popularnej serii Race, która miała ukazać się jedynie na Xboxie 360 i nosić tytuł Race 360. Ich źródłem miał być sam wydawca, koncern THQ, jednak autorzy poprzednich części Race – szwedzkie studio SimBin - zaprzeczyli, jakoby prowadzili prace nad „ogłoszoną” przedwczoraj produkcją.