Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Sims: Zwierzaki

Seria The Sims ma już 10 lat

Vercetti, 4 lutego 2010, 11:10

Jedna z najpopularniejszych, najobfitszych w dodatki i najlepiej sprzedających się serii ostatnich lat obchodzi dzisiaj okrągły jubileusz. Cykl The Sims, bo o nim mowa, świętuje dziesiątą rocznicę istnienia. Nie mogło przy tym zabraknąć mnóstwa informacji, podsumowujących dorobek autorów serii.

Simwszechświat zawładnie światem

Speed, 8 czerwca 2004, 18:39

Do Amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Handlowych (USPTO), trafiło w ostatnim czasie nowe podanie. Swą aplikację zgłosiła znana na całym globie korporacja Electronic Arts, która to zarezerwowała nową markę. "SimEvrything", czyli mówiąc prościej - kolejna produkcja w stylu The Sims, nadchodzi!

Ostatnio grane: The Sims Online

Soulcatcher, 10 listopada 2002, 11:20

Niestety moi drodzy nie mogę wam ze względu na obostrzenia obejmujące beta testerów opisać ani pokazać jak wygląda sama gra. Mogę natomiast przedstawić moją wizję tego dlaczego gra ta będzie wspaniała i niepowtarzalna.

The Sims: Zwierzaki w sklepach

Sznur, 1 października 2002, 17:37

W polskich sklepach dostępny jest już najnowszy dodatek do wciąż niezwykle popularnej serii The Sims, której główną atrakcją są domowe zwierzaki. Dzięki The Sims: Zwierzaki gracz będzie mógł dołączyć do swojej wirtualnej rodziny futrzastych przyjaciół. Dodatek zawiera 5 nowych ścieżek kariery z 50 nowymi i ekscytującymi zawodami. Simowie mogą rozpocząć karierę w świecie mody, stać się geniuszami kulinarnymi, zostać weterynarzami, nauczycielami a nawet cyrkowcami. Do tego ponad 125 nowych przedmiotów dla zwierząt i ludzi, dziesiątki nowych skinów dla postaci i zupełnie nowy zestaw dekoratorski w stylu francuskim.

Nowe premiery...czyli co już dziś można kupić na zachodzie

Łosiu, 24 września 2002, 11:46

Powołując się na ofertę sprzedaży zachodniego sklepu internetowego Amazon.com, oznajmiam, że dziś do sprzedaży trafiło kilka nietuzinkowych tytułów, tj. Earth and Beyond, Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder, Stronghold: Crusader, Strike Fighters: Project 1 oraz Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm. Ponadto należy dodać, że wczoraj do zachodnich sklepów trafił najnowszy dodatek do gry The Sims - The Sims: Unleashed (The Sims: Zwierzaki). Dziś także ma swą Szwedzką premierę Bandits: Phoenix Rising, światowa nie jest jeszcze znana.

Wszystkie zwierzaki – duże i małe...

Sznur, 31 sierpnia 2002, 11:01

Cenega Poland udostępniła najnowsze screeny z polskich wersji nadchodzących hitów: The Sims: Zwierzaki i Dino Island. Prace nad lokalizacją tych gier idą pełną parą i już dziś można zobaczyć jej efekty.

Co w The Sims: Zwierzaki?

Fajek, 18 lipca 2002, 00:10

Nareszcie wiemy, co znajdzie się w pełnej wersji nowego dodatku do THE SIMS - tym razem noszącego tytuł ZWIERZAKI. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy w nim mogli wpuścić do swego domu przemiłe zwierzątka - psy i koty, ale także papugę w klatce, żółwia czy rybki. Dzięki futrzastym przyjaciołom będziemy mogli nawiązywać nowe znajomości, rozmawiać z sąsiadami, a dbanie o swego podopiecznego, choć zajmie trochę czasu dostarczy wiele satysfakcji i radości.

Zwierzęta w świecie The Sims

Łosiu, 11 lipca 2002, 08:28

Kwietniowe niepotwierdzone informacje dotyczące kolejnego dodatku do utytułowanej serii The Sims okazały się prawdziwe. Otóż, firma Electronic Arts oficjalnie podała do wiadomości, że The Sims: Unleashed znajduje się w produkcji i trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku. W Polsce dodatek ukaże się dzięki firmie Cenega Poland i będzie nosił tytuł - The Sims: Zwierzaki.