Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Atlantis II

Kolejne obrazki z The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage

Vercetti, 28 sierpnia 2006, 10:14

Studio Nobilis, odpowiedzialne za prace nad grą The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage, noszącą niegdyś nazwę Atlantis V, opublikowało w sieci kolejną porcję obrazków ze swojej przygodówki w stylu point & click. Screenshoty dają nam przedsmak tego, w co zagramy już w październiku bieżącego roku.

Przygodowa seria Atlantis powraca

eLKaeR, 24 maja 2006, 09:32

Dotychczas seria Atlantis doczekała się czterech odsłon, aczkolwiek od wydania Atlantis Evolution minęły już prawie dwa lata. Na szczęście dla wszystkich pecetowych fanów przygodówek francuska firma Nobilis zamierza wypuścić kolejną część wspomnianego cyklu, oznaczoną rzymską piątką.

eXtra Gra Wielkie Hity - Atlantis 2 - problem z dyskiem CD

Fajek, 31 maja 2002, 12:09

CD Projekt z ubolewaniem informuje graczy, którzy kupili grę "eXtra Gra Wielkie Hity - Atlantis 2", że część z nich może mieć problem z poprawnym działaniem gry. Problem polega na niestałej prędkości odtwarzania dysków CD-ROM z grą, co może powodować zawieszanie się programu lub w inny sposób utrudniać zabawę.

Atlantis II w serii "eXtra Gra Wielkie Hity" już w sprzedaży!

Sznur, 16 maja 2002, 11:59

Jak informuje wydawnictwo CD Projekt w punktach sprzedaży prasy oraz sklepach z grami pojawił się drugi numer serii "eXtra Gra Wielkie Hity" z grą Atlantis II. Jest to zrobiona z dużym rozmachem gra przygodowa mieszcząca się aż na 4 płytach CD-ROM. Do gry dołączone jest pismo z opisem przejścia gry oraz informacjami o innych tytułach z oferty CD Projektu. Całość dostępna jest w atrakcyjnej cenie 26,99 zł.

Nowa „eXtra Gra” już wkrótce

Fajek, 8 maja 2002, 12:11

Już za tydzień, 15 maja, w serii "eXtra Gra Wielkie Hity" ukaże się znana gra przygodowa Atlantis II...