Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Industry Giant II (2002)

Koch wydawcą gier firmy JoWooD w Europie

ComCo, 28 marca 2003, 07:43

Europejski wydawca - Koch Media - poinformował właśnie o zawarciu porozumienia z JoWooD Productions, na mocy którego zajmie się wydaniem kilku produkcji rzeczonej firmy na Starym Kontynencie. Umowa obejmuje zarówno tytuły, jakie już jakiś czas temu zostały wydane, jak i te, które aktualnie znajdują się w trakcie przygotowań. A mowa tu o: AquaNox 2: Revelation, Cold Zero: The Last Stand, Wildlife Park, Industry Giant II oraz Hotel Giant.

Recenzja: Industry Giant II

Fajek, 7 listopada 2002, 11:00

Akcja Industry Giant II przenosi nas w gospodarcze realia Ameryki XIX i XX wieku. Ponownie mamy możliwość stworzenia przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu, zajmującego się praktycznie wszystkim co przynosi dochody (kupujemy i transportujemy surowce, ustalamy produkcję, logistykę i sprzedaż). Zaczynamy jako przysłowiowa „płotka” i stopniowo budujemy wielkie finansowe imperium.

Industy Giant 2 PL - premiera

Fajek, 23 października 2002, 13:49

Dziś do sklepów w całej Polsce trafiła znakomita gra strategiczno-ekonomiczna pt. Industry Giant 2. w IG2 gracz wciela się w przedsiębiorcę i dąży do osiągnięcia dominacji nad konkurencją. To co wyróżnia Industry Giant 2 spośród innych gier tego typu, to piękna i niezwykle szczegółowa grafika, znakomita oprawa dźwiękowa, a przede wszystkim ogromna grywalność i olbrzymia ilość możliwości rozwoju przedsiębiorstwa.

Oficjalny dodatek do Industry Giant II zapowiedziany

Solnica, 13 września 2002, 00:31

Jowood opublikował pierwsze informacje na temat mającego trafić na półki zachodnich sklepów pod koniec listopada tego roku, oficjalnego dodatku do Industry Giant II.

Industry Giant II - koniec beta-testów!

Sznur, 12 września 2002, 15:28

Jak informuje CD Projekt, zakończyły się testy Industry Giant II. Po wielu tygodniach prac nad tą rozbudowana grą strategiczno-ekonomiczną, pierwszy etap lokalizacji został zakończony. Teraz gra trafi do programistów, którzy zajmą się naniesieniem poprawek do kodu gry.

Industry Giant II - koniec prac lokalizacyjnych!

Sznur, 30 sierpnia 2002, 12:36

Industry Giant II coraz bliżej! W dniu dzisiejszym zakończyły się prace lokalizacyjne nad grą. W najbliższy poniedziałek IG II trafi w ręce beta-testerów, a potem już prosto w ręce graczy. Premiera Industry Giant II została zapowiedziana bowiem na 23 października. Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 99.90 zł. Polski wydawca gry, firma CD Projekt, postanowił zrobić niespodziankę graczom i w pakiecie oprócz IG II znajdzie się pierwsza część tej strategii ekonomicznej (warto wspomnieć, że pierwsza część IG sprzedała się na całym świecie w nakładzie ponad miliona egzemplarzy).

Beta Test: Industry Giant 2

Fajek, 29 sierpnia 2002, 12:42

Akcja Industry Giant II przenosi nas w gospodarcze realia Ameryki XIX i XX wieku. Ponownie mamy możliwość stworzenia przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu, zajmującego się praktycznie wszystkim co przynosi dochody. Dziś publikujemy beta-test tej IG2, w którym opisujemy pierwsze wrażenia z gry.

Industry Giant 2 PL wraz z Industry Giant 1

Fajek, 9 maja 2002, 09:36

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników strategii oraz gier ekonomicznych. Premiera gry Industry Giant 2 jest coraz bliżej, a jej data została ustalona na 19 czerwca. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej wraz z pierwszą częścią gry Industry Giant, która sprzedała się na całym świecie w nakładzie ponad 1,6 miliona egzemplarzy.

Oficjalna strona Industry Giant II

Łosiu, 19 kwietnia 2002, 09:21

Firma JoWooD poinformowała o otwarciu oficjalnej strony internetowej strategii ekonomicznej „Industry Giant II”. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych (niemieckiej i angielskiej) i niewątpliwie zasługuje na uznanie zarówno jeżeli chodzi o walory estetyczne jak i merytoryczne. Mówiąc dosłownie: jest ładna, posiada intuicyjne menu oraz zawiera sporo informacji i grafik. Zapraszam.

Industry Giant 2 zmienia tytuł

Sznur, 31 sierpnia 2001, 13:45

Jak poinformował nas CD Projekt, austriacki wydawca gier komputerowych, firma JoWooD, zdecydowała się na zmianę tytułu jednej ze swoich gier. Bardzo interesująco zapowiadająca się gra strategiczno-ekonomiczna, która do tej pory nosiła tytuł Industry Giant 2, będzie się teraz nazywała Industry Tycoon 2.

Nowa zapowiedź - Industry Giant II

Solnica, 23 kwietnia 2001, 12:38

Industry Giant II, to jak sam tytuł wskazuje, sequel bardzo udanej strategii ekonomicznej – Industry Giant. Za jego sprawą zostaniemy tym razem przeniesieni w gospodarcze realia Ameryki przełomu XIX i XX wieku, gdzie jako przemysłowi giganci będziemy mieli możliwość stworzenia przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu. Kupując surowce, ustalając produkcję, logistykę i sprzedaż będziemy dążyć do poszerzania działalności i dominacji na rynku.