Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Cooking Mama

Cooking Mama i inne gry z popularnej serii z kilkunastomilionową sprzedażą

Sarge, 9 czerwca 2011, 12:15

Firma Majesco na swojej hali wystawowej na targach E3 zaprezentowała graficzną linię czasu serii zapoczątkowanej przez wydane w 2006 roku Cooking Mama. Przy okazji poznaliśmy świetne wyniki sprzedaży całego cyklu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 maja 2009)

Jiker, 12 maja 2009, 12:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Modern Warfare 2 w Game Informer, wielka aktualizacja Far Cry 2, The Beatles: Rock Band na E3, cztery miliony Cooking Mama, nowa gra z cyklu Tony Hawk już 15 maja i inne. Zapraszamy do lektury.

Znakomita sprzedaż gier z serii Cooking Mama w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2008, 10:33

Opracowany przez studio Office Create cykl Cooking Mama cieszy się bardzo dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Firma Majesco Entertainment Company twierdzi, że kolejne produkty z tej serii sprzedały się za Oceanem w nakładzie przekraczającym 1.600.000 sztuk.

Cooking Mama bije rekordy popularności

Elrond, 16 sierpnia 2007, 13:49

Żeby dobrze gotować, wcale nie trzeba być „wirtuozem” narzędzi kuchennych. Wystarczy mieć jedynie konsolkę DS oraz pozycję zatytułowaną Cooking Mama, przeznaczoną na wspomniany sprzęt. Liczba wirtualnych kucharzy, którzy dzięki tej grze zgłębiają tajniki „pichcenia” potraw ciągle rośnie, i jak poinformowali przedstawiciele firmy Majesco, przekroczyła on już pół miliona.

Cooking Mama 2 na początku przyszłego roku w Europie

Metatron, 10 sierpnia 2007, 09:33

Miłośnicy wirtualnego gotowania w stworzonej przez japońskiego dewelopera Office Create grze Cooking Mama z pewnością ucieszą się na wiadomość o tym, że kontynuacja wspomnianej produkcji trafi do Europy na początku przyszłego roku. Wydawcą zostanie 505 Games, a tytuł ukaże się na NDS oraz Wii.

Gra Cooking Mama zapowiedziana na Wii

Metatron, 31 października 2006, 10:06

Cooking Mama, gra, którą najłatwiej można by określić jako symulator kucharza, została bardzo ciepło przyjęta przez posiadaczy przenośnej konsoli NDS. Majesco postanowiło wykorzystać jej sukces i stworzyć kontynuację. Tytuł zostanie wydany na Wii jeszcze na początku przyszłego roku.

Cooking Mama 8 grudnia w Europie

Metatron, 25 października 2006, 07:54

Europejski wydawca, 505 GameStreet, zapowiedział, że gra Cooking Mama na NDS trafi na Stary Kontynent ósmego grudnia. Tytuł zdążył już się ukazać w Japonii i Stanach Zjednoczonych, gdzie został raczej dobrze oceniony.