Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hospital Tycoon

Codemasters w Polsce – na razie pod górkę

Łukasz Malik, 26 lipca 2007, 10:40

Ponad miesiąc temu informowaliśmy Was o początkach działalności brytyjskiego koncernu Codemasters na terenie Polski. Co prawda nie doczekaliśmy się jeszcze lokalnego biura, ale naszym krajem opiekuje się część niemieckiego oddziału „mistrzów kodu”.

Poradnik: Hospital Tycoon

Redakcja GRYOnline.pl, 25 czerwca 2007, 17:41

Witam w nieoficjalnym poradniku do Hospital Tycoon. W kolejnej odsłonie jakże słynnej i nieśmiertelnej serii „Tycoonów” przychodzi nam wcielić się w dyrektora szpitala. Naszym zadaniem jest nie tylko zarządzanie, ale także pilnowanie, by zarówno pacjenci jak i personel byli w pełni zadowoleni.

Colin McRae: DIRT, Overlord i Hospital Tycoon w Polsce dzięki Codemasters

Metatron, 18 czerwca 2007, 12:31

Firma CD Projekt nie jest już polskim dystrybutorem gier Codemasters. Nie oznacza to jednak, że zostaliśmy na lodzie, ponieważ sam wydawca zajmie się ich sprzedażą w naszym kraju i postara się, by polscy odbiorcy byli zadowoleni. Dlatego też możemy oczekiwać, że nadchodzące gry otrzymamy w wersji spolonizowanej.

Znamy dokładną datę premiery gry Hospital Tycoon

Krystian Smoszna, 31 maja 2007, 08:34

Brytyjski oddział firmy Codemasters Software opublikował wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym ujawnił dokładną datę premiery gry Hospital Tycoon, pozwalającej wcielić się w rolę kierownika szpitala.

Premiera gry Hospital Tycoon w czerwcu

Krystian Smoszna, 4 kwietnia 2007, 07:31

Hospital Tycoon – najnowszy produkt studia Deep Red Games, będzie mieć swoją premierę w czerwcu bieżącego roku. Taką informację podała wczoraj firma Codemasters, która odpowiada za wydanie gry na rynku elektronicznej rozrywki.