Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Trackmania Nations

Powstaje remake gry Trackmania Nations; premiera na PC w maju

Serek, 29 lutego 2020, 10:42

Ubisoft Nadeo produkuje nową odsłonę Trackmanii. Zamiast kontynuacji otrzymamy jednak remake gry Trackmania Nations z 2006 roku. Tytuł ma trafić wyłącznie na komputery osobiste w maju bieżącego roku.

E-Sport: Znamy finalistów polskiego WCG, duży sukces Universal Soldiers

Maciej Śliwiński, 10 sierpnia 2010, 09:55

Zakończyły się rozgrywki polskich eliminacji do krajowego finału World Cyber Games 2010. Przez ostatnie trzy tygodnie zawodnicy Counter Strike 1.6, TrackMani Nations, StarCrafta, WarCrafta III oraz FIFY 10 rywalizowali o miejsca w warszawskim finale. Duży sukces odniosła drużyna Universal Soldiers, której gracze uzyskali awans we wszystkich kategoriach.

Trackmania w wersji na Wii nabiera kształtów

Gambrinus, 22 stycznia 2010, 09:44

Latem zeszłego roku studio Focus Home Interactive zapowiedziało, że popularna seria wyścigów Trackmania zostanie przeniesiona na konsolę Nintendo Wii. Dotychczas, cykl w wersji na komputery osobiste okazał się wielkim hitem.

Ubisoft wykupuje producenta serii TrackMania

Jiker, 5 października 2009, 19:15

Koncern Ubisoft poinformował o wykupieniu francuskiej firmy Nadeo – producenta popularnej serii wyścigowej TrackMania. Dzięki tej transakcji uzyskał dostęp do zespołu doświadczonych projektantów, jednej z najlepszych technologii sieciowych oraz niezwykle popularnego cyklu gier.

TrackMania 2 pokazana na francuskich targach

Hed, 20 września 2009, 13:31

Na forum poświęconym serii TrackMania pojawiły się informacje o tym, że druga część gry została pokazana na imprezie Paris Game Festival. Chociaż na razie nie otrzymaliśmy w tej sprawie oficjalnego komentarza od twórców serii, to wiele źródeł potwierdza istnienie projektu. Oprócz tekstów i opisów, w sieci opublikowano także krótki film w słabej jakości pokazujący tytuł w akcji.

Premiera kolejnej darmowej Trackmanii już wkrótce

Jiker, 5 kwietnia 2008, 20:11

Już wkrótce, bo 16 kwietnia, opublikowana zostanie kolejna darmowa odsłona popularnej Trackmania Nations. Produkcję będzie można pobrać za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego poświęconemu owemu cyklowi.

Trackmania Nations Forever już za kilka miesięcy

Thorwalian, 26 października 2007, 13:35

Na początek przyszłego roku, z myślą o nowej edycji turnieju Electronic Sports World Cup szykowana jest odświeżona wersja Trackmania Nations. Co ważne, popularna odmiana serii gier samochodowych, zachowa status darmowej produkcji.

Pełna wersja Trackmania Nations dostępna

Elrond, 28 stycznia 2006, 12:51

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, francuska firma Nadeo udostępniła w sieci pełną wersję TrackMania Nations. Przypomnijmy, iż jest to specjalna wersja gry przygotowana na turniej Electronic Sports World Cup.

Nowa Trackmania na turniej Electronic Sports World Cup

ComCo, 6 grudnia 2005, 11:50

Francuska firma Nadeo podała, iż przygotowuje obecnie specjalną edycję gry Trackmania, noszącą podtytuł Nations. Całość zostanie za darmo udostępniona do pobrania z Sieci w styczniu przyszłego roku i - jak się okazało - będzie jedną z sześciu produkcji, w których zmierzą się gracze podczas ogólnoświatowego turnieju Electronic Sports World Cup.