Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Panzer Elite

Trwają prace nad Panzers Elite Action

Cisek, 2 marca 2005, 13:20

Firma JoWood podała dziś do publicznej wiadomości informację o trwających obecnie pracach nad kolejnym przedstawicielem cyklu Panzer Elite. Jego poprzednia odsłona ukazała się dzięki nieistniejącemu już studio Wings Simulations.

Premiera Panzer Elite Edycja Specjalna

Fajek, 17 kwietnia 2002, 13:13

Od dzisiaj w kioskach i salonach wydawniczych na terenie całego kraju dostępny jest już symulator zmagań na polu walki II wojny światowej - Panzer Elite Edycja Specjalna.

Panzer Elite SE w tłoczni

Fajek, 10 kwietnia 2002, 16:07

Długo oczekiwana gra - Panzer Elite Edycja Specjalna - trafiła do tłoczni. Gra będzie dostępna w kioskach na terenie całego kraju w serii eXtra Gra - czyli w zaskakująco niskiej cenie 29,99 PLN.

Panzer Elite w kwietniowym numerze eXtra Gry

Solnica, 21 lutego 2002, 16:21

Firma CD Projekt poinformowała, iż w planowanym na kwiecień br., kolejnym numerze eXtra Gry, ukaże się gra Panzer Elite: Edycja Specjalna.

Kolejne gry z JoWooD ozłocone

Sznur, 7 listopada 2001, 13:51

Austriacka firma JoWooD poinformowała o zakończeniu prac jednocześnie nad dwoma kolejnymi tytułami. A przecież kilka dni temu „ozłocone” zostały wyścigi Rally Trophy. Tym razem do tłoczenia gotowy jest izometryczny cRPG Gorasul: Legacy of the Dragon oraz bojowy symulator czołgu Panzer Elite.