Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Crazy Frog Racer

Szalona Żaba będzie występować w grach wideo przez 5 lat

Sargeras, 26 lutego 2007, 09:03

Poszukując hitu, który mógłby przyciągnąć klientów firma Myriad Interactive podpisała pięcioletni kontrakt z Ericiem Wernquistem i Kaktus Film na prawa do postaci Crazy Frog. Warunki kontraktu mówią, że Myriad Interactive będzie mogła do roku 2012 włącznie wykorzystywać w swoich grach wideo postać Szalonej Żaby oraz innych, które występują w wideoklipach z udziałem irytującego płaza.

Jeszcze bardziej zakręcona Żaba zbliża się wielkimi krokami

Elrond, 21 sierpnia 2006, 08:46

Jedni na dźwięk słów Crazy Frog dostają dreszczy podniecenia, innym natomiast zbiera sie na proces przeciwny do przyjmowania pokarmu. Jednak firma Digital Jesters, która uraczyła graczy pozycją zatytułowana Crazy Frog Racer, stwierdziła, iż pierwsza grupa osób jest na tyle liczna, że może "przyjąć" kolejną grę z Szaloną Żabą w roli głównej.

Crazy Frog zmierza na Nintendo Wii?

BK, 23 czerwca 2006, 09:38

Do grona firm tworzących gry przeznaczone dla konsoli Nintendo Wii właśnie dołączyło studio deweloperskie Neko Entertainment, odpowiedzialne za stworzenie jednej z najgorszych gier wydanych w zeszłym roku.

Nowy gracz na rynku elektronicznej rozgrywki - DJ Group

Elrond, 27 listopada 2005, 13:50

Wygląda na to, iż wszyscy, którzy postawili już krzyżyk na brytyjskim wydawcy, Digital Jesters, będą musieli zrewidować swoje nastawienie do niej. Otóż firma Myriad Interactive wpompowała w wyspiarskie przedsiębiorstwo solidny zastrzyk gotówki - 5 milionów USD - tworząc na jego bazie DJ Group.

Crazy Frog Racer w „złocie”

Thorwalian, 18 listopada 2005, 08:12

Firma Digital Jesters poinformowała, iż Crazy Frog Racer - najnowszy produkt grupy Neko Technologies - osiągnął status „gold” i powędrował do tłoczni. Stamtąd, na początku grudnia w wersji na Playstation 2 oraz PC, trafi na europejskie półki sklepowe, w tym również do Polski w cenie 49.90 zł.

Digital Jesters „nad kreską”

ComCo, 25 października 2005, 09:27

Wygląda na to, że do przeszłości należą finansowe problemy brytyjskiej firmy wydawniczej Digital Jesters, o których informowaliśmy w piątek.

Szalona Żaba (Crazy Frog) doczeka się gry

ComCo, 21 czerwca 2005, 11:46

(Wkurzająca wiele osób) Szalona Żaba - główny bohater bardzo często pojawiających się w telewizji (głównie stacje muzyczne) reklam dzwonków czy grafik do telefonów komórkowych - doczeka się własnej gry video. Według pierwszych informacji w tej sprawie, całość będzie swego rodzaju grą wyścigową.