Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat King of Fighters: Maximum Impact - Maniax

Generacja remake'ów

Lans Tartare, 22 sierpnia 2011, 16:25

Remake remake pogania... ale to i tak jedne z najlepszych gier tej generacji!

Powstanie film na podstawie serii gier King of Fighters

Major Doktor Upiorna, 29 maja 2007, 09:06

Na podstawie cyklu bijatyk King of Fighters, liczącego sobie już trzynaście jeden lat, została m.in. przygotowana seria anime, emitowana w latach 2006-2007. Obecnie azjatycka wytwórnia filmowa Double Edge Entertainment oświadczyła, że nabyła prawa do stworzenia ekranizacji gry spod znaku King Of Fighters.

Popularny cykl The King of Fighters pojawi się po raz pierwszy na platformie Nintendo DS

eLKaeR, 25 kwietnia 2006, 12:05

Najświeższa część słynnej serii The King of Fighters oznaczona została symbolem 2006 i zadebiutuje w krajach zachodnich w ciągu kilku najbliższych miesięcy (japońska premiera już za trzy dni). Jednak developerzy owego tytułu nie myślą wyłącznie o platformie PlayStation 2, której zadedykowali nowe dzieło, ponieważ w ich planach pojawiła się właśnie również kieszonkowa konsola DS.

"Maksymalne Uderzenie Króla Wojowników" w konsolę Microsoft Xbox

eLKaeR, 23 kwietnia 2005, 08:08

Wydany pod koniec minionego roku produkt o nazwie King of Fighters: Maximum Impact należy do znanej serii wirtualnych gier walki, istniejącej na elektroniczno-rozrywkowym rynku od jedenastu lat. Jednakże w odróżnieniu od poprzedniczek nowa pozycja jest całkowicie trójwymiarowa, więc nie widzimy już rysowanych postaci itp. Konsola PS2 ciągle ma monopol na ten tytuł, ale wkrótce się to skończy.