Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Family Guy

Nadchodzą nowe gry z serii Spider-Man i Family Guy

Marcin Skierski, 11 lutego 2011, 11:25

Firma Activision Blizzard przy okazji przedstawienia raportu finansowego za ostatni kwartał, ujawniła również swoje plany wydawnicze dotyczące 2011 roku. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że w najbliższych miesiącach doczekamy się kolejnych gier na podstawie filmów, a także następnej części serii Spider-Man, czy Family Guy.

Gra Family Guy już w sklepach

Artur Falkowski, 18 października 2006, 09:44

Stworzona przez High Voltage Software, a wydana przez 2K Games gra na podstawie popularnego serialu telewizyjnego Family Guy (w Polsce wyświetlanego swego czasu na TV4 jako Głowa rodziny), trafiła na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych i Europie. Na razie cieszyć się nią mogą posiadacze PS2, Xboxa i PSP, choć zapowiedziana jest również wersja na GCN.

W grze Family Guy usłyszymy głosy znane z serialu

Bartłomiej Kossakowski, 25 sierpnia 2006, 07:09

Wszystkie trzy stacjonarne konsole obecnej generacji jeszcze w tym roku doczekają się gry stworzonej na podstawie popularnego serialu animowanego Family Guy (Głowa Rodziny). Jak poinformował wydawca tego tytułu, firma 2K Games, przy pracach nad tym tytułem wezmą udział aktorzy znani z kreskówkowego pierwowzoru.

Family Guy – nowe informacje

Bartłomiej Kossakowski, 20 kwietnia 2006, 09:45

Firma 2K Games od dłuższego czasu pracuje nad grą przygodową tworzoną na podstawie serialu animowanego „Family Guy” (w Polsce „Głowa Rodziny”), która pojawi się w wersjach na PC, PS2, Xboxa i GameCube i PSP. Dziś mamy dla was nowe informacje na jej temat.

Gra na podstawie serialu pt. Głowa Rodziny już blisko

Radosław Grabowski, 7 marca 2006, 08:32

Nowe odcinki komediowego serialu pt. Family Guy (Głowa Rodziny) emitowane są od początku maja 2005. Natomiast już od trzynastu miesięcy wiemy, iż ma powstać gra na podstawie owego popularnego animowanego cyklu. Dziś dysponujemy garścią świeżych informacji na ten temat.

Postaci z serialu pt. Głowa Rodziny wkroczą w świat gier

Radosław Grabowski, 4 lutego 2005, 10:51

Tegoroczne Święto Pracy ma być bardzo istotnym momentem w historii popularnego animowanego cyklu komediowego Family Guy, znanego w Polsce pod tytułem Głowa Rodziny. Albowiem właśnie 1 maja 2005 po trzech latach przerwy amerykańska stacja telewizyjna FOX wyemituje nowe odcinki, tworzące czwarty sezon. Tymczasem powstaje elektroniczno-rozrywkowa wersja perypetii bohaterów omawianego serialu.