Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kingdom Under Fire

Kingdom Under Fire II - pierwsze oficjalne zrzuty ekranowe

Jiker, 29 stycznia 2008, 10:00

Pierwsze wzmianki na temat pełnoprawnej kontynuacji gier z serii Kingdom Under Fire pojawiły się w sieci ledwie trzynaście dni temu. Od tamtego czasu nie pozyskaliśmy co prawda zbyt wielu nowych informacji, jednakże firmy Blueside oraz Phantagram, odpowiedzialne za produkcję gry, podzieliły się z nami oficjalnym tytułem oraz screenami.

Strona Kingdom Under Fire: Circle Of Doom otwiera podwoje

Elrond, 2 października 2006, 13:47

Pracownicy koreańskiego studia Blueside, przygotowującego najnowszą odsłonę popularnej serii Kingdom Under Fire o podtytule Circle of Doom, poinformowali o otwarciu strony internetowej dedykowanej opisywanemu produktowi.

Kingdom Under Fire: Circle of Doom dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 18 września 2006, 09:49

Nowa odsłona cyklu Kingdom Under Fire, która nosi tytuł Circle of Doom, zadebiutuje dopiero w drugim kwartale przyszłego roku – poinformował w piątek koncern Microsoft.

Kingdom Under Fire: Circle of Doom również na PC

Krystian Smoszna, 11 kwietnia 2006, 07:08

Na początku lutego bieżącego roku informowaliśmy Was, że firma Blueside szykuje się do produkcji czwartej odsłony cyklu Kingdom Under Fire, noszącej podtytuł Circle of Doom. Wspomniana gra miała być dostępna tylko i wyłącznie dla posiadaczy konsoli Xbox 360. Dziś wiemy już, że program doczeka się również konwersji na PC.

Kingdom Under Fire równiez na Xboxa 360

Elrond, 8 lutego 2006, 16:05

Przedstawiciele koreańskiego studia developerskiego, BlueSide, poinformowali o pracach nad pozycją zatytułowaną Kingdom Under Fire: Circle of Doom, przeznaczoną dla Xboxa 360. W przeciwieństwie jednak do swoich starszych braci z Xboxa i PeCeta, które reprezentowały gatunek Action-RTS, Circle of Doom skłaniać się będzie ku Action-RPG.

Kingdom Under Fire: Heroes oficjalnie

Elrond, 30 kwietnia 2005, 11:31

W lutym tego roku informowaliśmy Was, iż koreańskie studio deweloperskie, Phantagram, przymierza się do wypuszczenia na rynek kontynuacji znakomitej strategii osadzonej w klimatach średniowiecznego fantasy, Kingdom Under Fire: The Crusaders. Wtedy jednak były to dość skąpe informacje, dzisiaj wiemy nieco więcej na temat tej gry.

Koreańczycy zapowiadają nową grę z cyklu Kingdom Under Fire

Speed, 5 lutego 2005, 12:21

Nowa gra koreańskiego studia Phantagram – Kingdom Under Fire: The Crusaders, oryginalne połączenie strategii i niezwykle efektownej gry akcji wymagającej u graczy bardzo zręcznych palców, jak dotąd miała swą premierę tylko na konsolę Xbox. Posiadacze komputerów osobistych cały czas na ten tytuł czekają, a tymczasem producent zaanonsował już kontynuację omawianego programu – póki co tylko na Xboxa.

Co z PeCetową wersją Kingdom Under Fire: The Crusaders?

Elrond, 27 maja 2004, 14:05

Przygoda z Królestwem w Ogniu zakończona, czas ruszać w krucjatę po Starożytne Serce, legendarny artefakt, będący przyczyną Wielkiej Wojny. Ale zaraz, zaraz, nasze armie poważnie się wykruszyły. Gdzie są użytkownicy PeCetów, którzy wiernie wspomagali nasze działania w pierwszej części gry? I gdzie jest wersja Kingdom Under Fire: The Crusaders dla posiadaczy popularnych "blaszaków"?

Kingdom Under Fire 2 : The Crusaders - pokaźna porcja informacji

Łosiu, 23 kwietnia 2002, 09:12

Firma Phantagram Interactive ujawniła pierwsze szczegóły dotyczące drugiej części strategii czasu rzeczywistego z elementami cRPG, Kingdom Under Fire, zatytułowanej Kingdom Under Fire 2 : The Crusaders.

Nowe tytuły w eXtra Klasyce...

Michał Bobrowski, 24 października 2001, 15:57

14 listopada seria eXtra Klasyka, która liczy obecnie już 32 pozycje, zostanie wzbogacona o kolejne trzy nowe gry. Tym razem będą to...

Wyniki konkursu: Kingdom Under Fire – Konkurs Jednodniowy

Soulcatcher, 24 marca 2001, 00:17

Zakończył się kolejny konkurs z serii „1 dzień, 1 pytanie, 1 nagroda” poświęcony grze Kingdom Under Fire

Kingdom Under Fire 2 – pierwsze informacje

Soulcatcher, 9 lutego 2001, 15:02

W polskich sklepach pojawiła się ostatnio ciekawa gra strategiczna Kingdom Under Fire. Jej producent Phantagram zachęcony pozytywnym odbiorem tego tytułu na świecie zapowiada już jej kontynuację.

Recenzja Kingdom Under Fire

Solnica, 6 lutego 2001, 11:02

Pomimo upływu lat, duch Warcrafta - mega przeboju ze stajni Blizzarda, nadal drzemie w wielu dzisiejszych produktach. Jako ostatni, jego sukces postanowili powtórzyć twórcy Kingdom Under Fire. Czy się powiodło?

Sacrifice opóźnione, Kingdom Under Fire w sklepach

Solnica, 24 stycznia 2001, 10:11

CD Projekt poinformował dziś o przesunięciu o kilka dni polskiej premiery Sacrifice, w wyniku czego gra ta pojawi się w sklepach dopiero 30 stycznia. Opóźnienie spowodowane zostało niezwykle napiętym planem wydawniczym i kłopotami technicznymi wynikłymi z niemalże równoległej premiery dwóch tytułów: Sacrifice i Kingdom Under Fire.

Kingdom Under Fire trafia do sklepów

Solnica, 15 stycznia 2001, 16:54

Gathering of Developers rozpoczął wysyłkę do sklepów swojej najnowszej gry - Kingdom Under Fire, jednej z bardziej oczekiwanych ostatnio gier strategicznych z elementami cRPG.

Nowe gry z CD Projektu

Solnica, 9 stycznia 2001, 10:25

W najbliższym czasie CD Projekt wyda dwie bardzo ciekawe pozycje przeznaczone dla osób lubiących strategie, będą to Sacrifice (17 styczeń) w cenie 99 PLN i Kingdom Under Fire (24 styczeń) za 79 PLN.

Nowe gry oddane do tłoczni (na zachodzie)

Solnica, 3 stycznia 2001, 13:29

W ostatnim czasie kilka nowych gier dorobiło się statusu „Gold” czyli zostały one oddane do tłoczni do powielania i wkrótce powinny pojawić się w sklepach.