Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Metal Slug

Metal Slug 3 już wkrótce w ramach usługi Xbox Live Arcade

Jiker, 28 sierpnia 2007, 13:28

Pierwsze informacje na temat ewentualnej konwersji hitowego cyklu strzelanin Metal Slug na konsolę Xbox 360, a dokładnie rzecz ujmując – platformę Xbox Live Arcade, dotarły do nas we wrześniu zeszłego roku. Od tamtego czasu nie mogliśmy jednak narzekać na nadmiar wiadomości zwiastujących jej rychłą premierę. Wczoraj na szczęście uległo to zmianie.

Metal Slug w ramach Xbox Live Arcade

eLKaeR, 23 września 2006, 09:32

Od dziesięciu lat produkty z serii Metal Slug hołdują gatunkowi klasycznych dwuwymiarowych strzelanin typu "podążaj cały czas w prawą stronę ekranu i niszcz wszystko na swojej drodze". Posiadacze PlayStation Portable i Wii dostaną wkrótce jubileuszową kolekcję pt. Metal Slug Anthology, ale na tym nie koniec planów firmy SNK Playmore. Na jej celowniku znalazła się bowiem też konsola Xbox 360.

Metal Slug w wersji Wii

eLKaeR, 2 maja 2006, 07:55

Hitowa seria dwuwymiarowych strzelanin spod znaku „podążaj cały czas w prawo i niszcz wszystko na swojej drodze”, nosząca nazwę Metal Slug, obchodzi w tym roku dziesiąte urodziny. Z tej okazji korporacja SNK Playmore szykuje się do wprowadzenia na rynek specjalnej kolekcji, zawierającej sześć pozycji ze wspomnianego cyklu.