Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sid Meier's Railroads!

Steam: gigantyczny pakiet gier 2K, Fallout 3 za pół ceny, Trine w przedsprzedaży

Szymon Liebert, 3 lipca 2009, 10:34

Firma 2K Games ogłosiła olbrzymi pakiet swoich gier dostępnych na Steamie. W sumie za mniej więcej 60 euro otrzymujemy więc 20 różnych tytułów, które normalnie kosztowałyby ponad 220 euro. Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko. To nie wszystko, co system dystrybucji Valve ma do zaoferowania na najbliższe dni. Za pół ceny można kupić jedną z głośniejszych gier RPG ubiegłego roku – Fallouta 3.

Sid Meier myśli o MMO

Przemysław Zamęcki, 5 lutego 2008, 11:34

Znany powszechnie twórca gier komputerowych Sid Meier (Civilization, Railroad Tycoon), w wywiadzie udzielonym serwisowi Gamers Global przyznał, że w przyszłości chętnie zająłby się projektem MMO.

Poradnik: „Sid Meier's Railroads!”

Redakcja GRYOnline.pl, 16 stycznia 2008, 18:55

"Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Sid Meier's Railroads!. Poniższy tekst składa się z dwóch głównych rozdziałów, z którymi radziłbym się oczywiście zapoznać. Wiele z omawianych rzeczy dla bardziej doświadczonych graczy może się wydać dość oczywistych."

Kolejowa aktualizacja w systemie elektronicznej dystrybucji Steam

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 07:16

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że oferta systemu elektronicznej dystrybucji Steam została poszerzona o grę X-COM: Terror from the Deep. Jak się okazało, to nie jedyny produkt, którego sprzedaż rozpoczęła w ubiegły piątek firma Valve Corporation.

Boże Narodzenie w Sid Meier's Railroads!

Radosław Grabowski, 16 grudnia 2006, 08:44

Wyróżniona Rekomendacją GRY-OnLine strategia ekonomiczna pt. Sid Meier's Railroads! już od ośmiu dni oficjalnie dystrybuowana jest w naszym kraju. Dla wszystkich miłośników kolejnictwa w wydaniu wirtualnym firma Firaxis Games przygotowuje bożonarodzeniowy prezent, który będzie można całkowicie za darmo pobrać z Internetu.

Demo gry Sid Meier's Railroads! zadebiutuje w najbliższy czwartek

Krystian Smoszna, 24 października 2006, 07:25

Wszyscy fani gier tworzonych przez firmę Firaxis Games będą mogli już niebawem zapoznać się z ostatnim produktem tego studia, który nosi nazwę Sid Meier’s Railroads!. Oficjalna wersja demonstracyjna programu zadebiutuje w Internecie 26 października bieżącego roku, czyli w najbliższy czwartek.

Sid Meier’s Railroads! zajechała do sklepów

Korneliusz Tabaka, 19 października 2006, 12:06

2K Games oraz Firaxis Games ogłosiły, że najnowsza odsłona słynnego kolejowego Tycoona trafiła już do sklepów w USA. Europejska premiera ma mieć miejsce 27 października.

Sid Meier's Railroads! w "złocie"

Krystian Smoszna, 12 października 2006, 07:33

Zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery gry Sid Meier’s Railroads!, sygnowanej nazwiskiem twórcy legendarnego cyklu Railroad Tycoon. Program znalazł się w „złotej” fazie produkcji, co oznacza, że rozpoczęto już proces wytłaczania płyt. Te ostatnie zostaną zapakowane do pudełek, które niebawem trafią do sklepów.

Ruszyła strona gry Sid Meier’s Railroads!

Marek Grochowski, 30 września 2006, 12:47

Od dzisiaj wszyscy entuzjaści kolejnictwa mogą zaglądać na nowo utworzoną witrynę produktu, przygotowywanego przez autora takich pozycji, jak Civilization czy Pirates! 2K Games uruchomiło bowiem oficjalną stronę gry Sid Meier’s Railroads!

Sid Meier’s Railroads! – pociąg odjedzie w październiku

Marek Grochowski, 11 września 2006, 17:34

Wszyscy chłopcy, którzy lubią bawić się kolejką elektryczną, już niebawem będą mogli przenieść swoją pasję do wirtualnego świata. 2K Games podało do wiadomości, że nowe dzieło legendarnego twórcy cyklu Civilization, gra Sid Meier’s Railroads trafi na rynek 27 października bieżącego roku.