Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Moon Tycoon

Nowe informacje na temat Ery Zamków - Age of Castles

Elrond, 4 grudnia 2003, 14:50

Tytuł jakby podobny do serii gier Age of ... ale i wykonawca i cel rozgrywki całkowicie różny. Gra Age of Castles powstaje w studiach Anarchy Enterprises, firmy znanej dotychczas chociażby z Moon Tycoon czy Deep Sea Tycoon, a reprezentuje sobą gatunek gier strategicznych. W tym konkretnym przypadku naszym celem będzie budowa zamku czy lepiej powiedzieć zamków.

Listopadowy numer magazynu Play już w sprzedaży

Solnica, 23 października 2003, 12:58

W punktach z prasą rozmieszczonych na terenie naszego kraju czeka na was od dzisiaj nowy, listopadowy numer magazynu Play. Na dołączonych doń trzech płytach CD znajdziecie między innymi aż pięć pełnych wersji gier (Sacrifice, Pro Beach Soccer, Moon Tycoon, Resurrection: Powrót Czarnego Smoka oraz Toon Car) a wewnątrz numeru jak zwykle wiele ciekawych tekstów na temat gier już wydanych jak i tych będących jeszcze w fazie produkcji: zapowiedzi, recenzje, testy, pojedynki, reportaże itp.

Moon Tycoon w sklepach

Sznur, 6 listopada 2001, 16:46

Do sklepów na terenie Ameryki Północnej trafiła nowa gra z gatunku symulacji miast, tym razem jednak w dość nietypowej scenerii srebrnego globu. Moon Tycoon to jeden z niewielu produktów, który podobnie jak wcześniej Sid Meier’s Alpha Centauri czy niedawno Startopia, próbuje przenieść nasze działania ekonomiczno-militarne w warunki kosmiczne.

Moon Tycoon „ozłocony”

Solnica, 26 września 2001, 00:33

Zakończone zostały prace nad Moon Tycoon (znanym wcześniej również jako Luna: Moon Colony Simulator), płyta matka powędrowała do tłoczni i wkrótce bo już 9 października tytuł ten trafi na półki sklepowe.

Moon Tycoon - kolonizacja księżyca

Fajek, 23 maja 2001, 13:25

Luna, gra firmy Unique Entertainment’s umożliwiająca nam kolonizację, eksplorację i handel w kosmosie ma nowego wydawcę oraz tytuł. Aktualnie nazwa gry brzmi Moon Tycoon a wydawcą został Legacy Interactive.

Nowe miejsce pod zabudowę

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 10:48

Jedni z was, popijając wirtualną tequilę lub rum pragną zarządzać tropikalną wysepką. Inni przenosząc się w starożytne czasy już tworzą wielkie miasta w Cesarstwie Rzymskim, Republice Ateńskiej czy Egipcie Faraonów (niepotrzebne skreślić...). Osoby, które dotychczas nie znalazły dla siebie odpowiedniego miejsca „pod budowę” już wkrótce mogą zdecydować się na lokalizacje na... księżycu.