Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Piorun

Games with Gold w październiku - m.in. Friday the 13th i Ninja Gaiden 3

Bebop, 26 września 2019, 19:55

Poznaliśmy listę tytułów, które w październiku trafią do abonentów Xbox Live Gold. W ramach usługi udostępnione zostaną gry Tembo the Badass Elephant, Friday the 13th: The Game, Disney Bolt oraz Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge.

Premiery gier w Polsce (1-7 grudnia)

Vercetti, 8 grudnia 2008, 06:14

Stało się. Po miesiącach nerwowego wyczekiwania na rynku zadebiutowała wreszcie pecetowa wersja Grand Theft Auto IV. O tym, że była to dla polskich graczy najgłośniejsza premiera tego roku, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Mało kto spodziewał się jednak, że GTA IV wywoła u nabywców aż tak wielkie emocje i na kilka dni przyćmi zupełnie temat innych, wypuszczonych w tym samym czasie, tytułów.

Premiery gier w Polsce (24-30 listopada)

Vercetti, 1 grudnia 2008, 09:35

Po kilku obfitych tygodniach rodzimi dystrybutorzy zanotowali lekki spadek formy i wypuścili na nasz rynek „zaledwie” dwanaście premierowych tytułów. Mała zadyszka na koniec listopada nie powinna jednak wpędzić nikogo w ponury nastrój, bo wraz z nastaniem grudnia półki polskich sklepów zaleją przedświąteczne, spektakularne nowości.

Nadchodzi Bolt - kolejna adaptacja filmu Disneya

Vercetti, 20 czerwca 2008, 15:11

Przyzwyczailiśmy się już, że co głośniejsze filmy animowane wraz ze swoją premierą na srebrnym ekranie otrzymują także grę, która ma za zadanie promować je wśród najmłodszych odbiorców. Tak było w przypadku Aut czy Ratatuj, podobnie będzie także z nowym dzieckiem wytwórni Walta Disneya, Boltem.