Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sentinel: Strażnik Grobowca

Poradnik: Sentinel: Strażnik Grobowca

Redakcja GRYOnline.pl, 30 kwietnia 2005, 09:46

Poradnik do gry przygodowej Sentinel: Strażnik Grobowca, który z pewnością ułatwi poznanie tajemnic Grobowca 35, rozwikłanie zagadek skrywanych przez Dormeuse, oraz w zmaganiach z tajemniczymi światami Eska, Sanselard, czy Argannas.

Polskie studio Detalion kończy działalność

Krystian Smoszna, 7 marca 2005, 07:29

Smutne wieści płyną z obozu polskich programistów, zrzeszonych pod szyldem Detalion. Twórcy takich gier jak Schizm, czy Sentinel: Descendants in Time poinformowali przed kilkoma dniami o zakończeniu działalności na polu produkcji programów rozrywkowych.

Sentinel: Descendants in Time powędrował do sklepów w USA

Yossa, 15 grudnia 2004, 13:01

Polska grupa Detalion, twórca m.in. pamiętnego „Schizm 2”, w ostatnim czasie nie zasypywała gruszek w popiele. Wydawca The Adventure Company poinformował, że do sklepów w Ameryce Północnej rozesłano właśnie kopie najnowszej produkcji tego studia, czyli „Sentinel: Descendants in Time”.

Sentinel: Descendants in Time w złocie

Elrond, 6 grudnia 2004, 11:29

Informacja ta powinna zainteresować fanów przygodówek. Po pierwsze, wspomniana gra, Sentinel: Descendants in Time, reprezentuje właśnie ten gatunek, po drugie, powstała ona w naszym rodzimym studiu Detalion, doskonale znanym z obu części Schizma. Tak więc drodzy gracze, Polacy nie gęsi i swoje przygodówki mają!