Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Codename: Panzers - Faza Druga

Nordic Games przejęło prawa do dwóch pierwszych odsłon Codename: Panzers

Pirlond, 24 września 2015, 19:51

Nordic Games sukcesywnie rozszerza swój katalog. Kilka dni temu firma przejęła prawa do marki Nexus, a dzisiaj jej przedstawiciele poinformowali o zdobyciu kolejnych kultowych gier – dwóch pierwszych odsłon cyklu Codename: Panzers.

Twórcy serii Codename: Panzers wykupieni

eLKaeR, 7 czerwca 2007, 13:23

Budapesztańską firmę Stormregion rozpoznawalną uczyniły przede wszystkim gry spod znaku Codename: Panzers. Węgierscy developerzy stali się więc łakomym kąskiem dla większych rynkowych podmiotów, co ostatecznie doprowadziło do ogłoszonej właśnie fuzji z niemiecką korporacją 10TACLE STUDIOS. Nasi zachodni sąsiedzi posiadają teraz komplet udziałów we wspomnianym studiu znad Dunaju.

Trzecia część Codename: Panzers pod skrzydłami Electronic Arts

eLKaeR, 15 września 2006, 13:44

Zarówno pierwszą, jak i drugą odsłonę serii Codename: Panzers pecetowi gracze przyjęli z dużym optymizmem. Węgierskie studio Stormregion chce więc zdyskontować popularność marki, tworząc kolejną pozycję z gatunku RTS dla komputerów osobistych. Po raz pierwszy i ostatni jak dotąd usłyszeliśmy o nowej grze blisko pół roku temu, ale teraz mamy wreszcie świeże informacje na jej temat.

Nowe gry z serii Codename: Panzers nie tylko dla komputerów osobistych

eLKaeR, 20 kwietnia 2006, 07:23

Pierwszą część serii Codename: Panzers pamiętamy przede wszystkim w związku z medialną aferą przy okazji premiery. Niemniej jednak obie dotąd wydane odsłony owego cyklu zyskały pewne grono zwolenników, co musiało zachęcić twórców z węgierskiego studia Stormregion do rozpoczęcia developingu kolejnych gier. Właśnie dlatego autorzy z Budapesztu sprzymierzyli się z pracownikami 10TACLE STUDIOS.

Konkurs Codename: Panzers - Faza Druga - gra za friko! zakończony

Solnica, 31 października 2005, 12:42

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Codename: Panzers – Faza Druga. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs Codename: Panzers - Faza Druga - gra za friko!

Solnica, 28 października 2005, 14:50

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Codename: Panzers - Faza Druga. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Poradnik: Codename Panzers: Faza Druga

Redakcja GRYOnline.pl, 8 września 2005, 21:19

Poradnik do Codename Panzers: Faza Druga zawiera dokładny opis misji, w którym wyjaśniono jak wykonać poszczególne cele, w tym główne, poboczne jak i ukryte. Do tego dochodzą mapy i opisy poszczególnych walk oraz porady i sztuczki ułatwiające grę.

Wygraj unikalny, limitowany egzemplarz Codename Panzers: Phase Two!

Michał Bobrowski, 8 września 2005, 13:06

Dzisiaj polska premiera gry Codename Panzers: Faza Druga. Z tej okazji tylko w dniu dzisiejszym każdy z Was może wziąć udział w konkursie na naszym forum, w którym na zwycięzcę czeka unikalny, limitowany egzemplarz Codename Panzers: Phase Two.

Ultra niskie ceny dla MayClubowiczów

Michał Bobrowski, 7 września 2005, 12:07

W tym tygodniu specjalnie z myślą o posiadaczach aktywnych abonamentów MayClub przygotowaliśmy specjalne promocje cenowe na dwa interesujące tytuły: The Bard’s Tale: Opowieści Barda oraz Codename Panzers: Faza Druga. Każdą z nich posiadacz aktywnego abonamentu MayClub może zakupić już za 69 PLN, czyli aż o 30 zł mniej niż sugerowana cena detaliczna!

Codename Panzers – na „trzeciej fazie” się nie skończy

Kamen, 18 sierpnia 2005, 08:31

Twórcy Codename Panzers od samego początku wiedzieli, że wydadzą trzy części swojej produkcji, czyli odpowiednio: Phase One, Phase Two i Phase Three. Dwie pierwsze z nich miały już swoje premiery, na ostatnią będziemy musieli poczekać zapewne z co najmniej rok. Jednak to nie koniec przygód - w przygotowaniu jest również pełnoprawna kontynuacja, pt. Codename Panzers II!

Codename: Panzers – Phase Two na półkach amerykańskich sklepów

Kamen, 29 lipca 2005, 09:41

Jak poinformowała korporacja CDV Software, gra Codename: Panzers – Phase Two, w dniu wczorajszym, została wydana na amerykańskim rynku. Wcześniej (tj. 22 lipca) ów produkt, autorstwa programistów ze Stormregion, zadebiutował m.in. na terenie Zjednoczonego Królestwa.

Codename: Panzers - Phase Two w „złotym” statusie; demo już dzisiaj

ComCo, 8 lipca 2005, 07:45

Przedstawiciele zespołu developerskiego Stormregion ukończyli prace (status „gold” i wysłanie całości do tłoczni) nad drugą odsłoną strategii czasu rzeczywistego z akcją osadzona podczas II Wojny Światowej, tj. Codename: Panzers - Phase Two. Co więcej, autorzy planują udostępnić dzisiaj w Sieci grywalne demo nadchodzącej produkcji.

RoboCop w Codename: Panzers - Phase Two

Krystian Smoszna, 5 maja 2005, 07:57

Peter Weller, czyli odtwórca głównej roli w filmie RoboCop, udzieli swojego głosu Jeffrey’owi Wilsonowi w grze Codename: Panzers - Phase Two – poinformował wczoraj koncern CDV. Odgrywana przez aktora postać będzie amerykańskim komandosem.

CDV Software na E3

Krystian Smoszna, 22 kwietnia 2005, 07:04

Do grona wystawców na majowych targach E3, które odbędą się w Los Angeles, dołącza również niemiecki koncern CDV Software. Poniżej znajdziesz listę gier, jakie firma zamierza pokazać w trakcie trzydniowej imprezy. Większość z nich koncentruje się wokół tematyki II wojny światowej.