Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat From Dusk Till Dawn

ŚGK Wydanie Specjalne 2/2003 już w sprzedaży

Solnica, 25 czerwca 2003, 12:17

Wszystkich miłośników horroru i gier komputerowych zapraszamy już dziś do kiosków i salonów prasowych, gdzie czeka na Was drugi tegoroczny numer Wydania Specjalnego Świata Gier Komputerowych. Numer ten w całości poświęcony jest komputerowym horrorom.

ŚGK Wydanie Specjalne 2/2003 - Czy lubisz się bać?

Solnica, 23 czerwca 2003, 12:07

Wszystkich fanów ciemnych korytarzy, złowrogich wampirów i tajemniczych zgonów - słowem, miłośników horroru, z niepokojem zawiadamiamy, że oto już w środę, 25 czerwca, wybije czarna godzina premiery Specjalnego Wydania Świata Gier Komputerowych.

From Dusk Till Dawn - premiera

Fajek, 3 września 2002, 11:46

Film From Dusk Till Dawn czyli po polsku Od Zmierzchu Do Świtu Quentina Tarantino, choć nie był wielkim przebojem kinowym, w wielu kręgach zyskał miano kultowego. Doskonałe kreacje Georga Clooneya, Harvey'a Keitela i samego Tarantino oraz niesamowita fabuła, przewidująca ataki groźnych wampirów, dały w wyniku film, jakiego nie było. Teraz From Dusk Till Dawn powraca w formie... gry komputerowej!

Gry Cryo powracają - ostatnie tchnienie czy powrót z zaświatów??

Łosiu, 29 sierpnia 2002, 11:43

Tak jest! Mimo kłopotów francuskiego twórcy gier – firmy Cryo Interactive, który niedawno musiał zakończyć swą działalność, zapowiadane przez niego tytuły powracają do katalogu wydawniczego Cenega Poland. Fani gier przygodowych na pewno ucieszą się na wieść, że The Shadow of Zorro, From Dusk Till Dawn, Gore czy Frank Herbert's Dune jednak zostaną wydane w Polsce. Więcej o grach Cryo w katalogu Cenegi dowiemy się po zakończeniu trwających w Londynie targów ECTS, ale już dziś wiadomo, że najprawdopodobniej znajdzie się wśród nich również Thorgal - gra oparta o komiksy Rosinskiego i Van Hamme. Co się tyczy samej firmy Cryo i pytania – Czy Cryo wraca do życia? - Jeszcze posiadamy zbyt mało danych, by jednoznacznie na nie odpowiedzieć.

Wieczorne nowości w dziale Pliki

Solnica, 3 sierpnia 2001, 22:11

Zapraszam do naszego działu Pliki, gdzie znajdziecie jeszcze cieplutkie dema dwóch gierek: ZAX: The Alien Hunter i From Dusk Till Dawn oraz film z najnowszej odsłony piłki nożnej z EA czyli FIFA 2002.

From Dusk Till Dawn ukończone

Michał Bobrowski, 22 lipca 2001, 13:05

Firma Gamesquad poinformowała o zakończeniu prac nad opartą o kultowy film Roberta Rodrigueza From Dusk Till Dawn grą pod tym samym tytułem. Na terenie Wielkiej Brytanii gra ukaże się 7 sierpnia. Niewykluczone, że na jesieni dzięki firmie CD Projekt polscy gracze będą mieli również możliwość zapoznania się z tym tytułem.

The Devil Inside: The Movie

Fajek, 15 lipca 2001, 13:57

Francuski twórca gier Hubert Chardot poinformował, że pracuje aktualnie nad scenariuszem do filmu opartego na zeszłorocznym hicie z gatunku przygodówek. Gra była zrealizowana w konwencji horroru i tak też ma wyglądać film.