Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Zeus: Pan Olimpu

Zeus - Złota Edycja już w sprzedaży

Fajek, 26 lutego 2002, 10:35

Od dziś w sklepach w całym kraju będzie dostępny pakiet Zeus - Złota Edycja. Znajdują się w nim aż dwie pełne wersje gier i jak zwykle w wypadku wydawnictwa Play-It eXtra dodatki.

Nastał czas na kompilacje przebojowych hitów

Sznur, 27 września 2001, 14:26

Kilku zachodnich wydawców postanowiło przypomnieć swoje przebojowe serie gier wydając je w formie kompilacji. Już dzisiaj dwie z nich trafiły do zachodnich sklepów. Sierra Inc. przygotowała pakiet strategii ekonomicznych Acropolis, Blizzard komplet Diablo Battle Chest, natomiast Electronic Arts przygotowuje niespodziankę w postaci Command & Conquer: Theater of War.

Poradnik do Zeus: Pan Olimpu

Solnica, 27 czerwca 2001, 12:15

Jak zbudować wielkie miasto tak aby ludzie byli szczęśliwi, bogowie zadowoleni a pieniążki szerokim strumieniem płynęły do naszej kasy? Nic prostszego, wystarczy że zaglądniecie do zamieszczonego na naszych stronach poradnika do Zeus: Pan Olimpu a wszystko stanie się dla Was jasne i oczywiste.

Amerykański izolacjonizm...

Michał Bobrowski, 21 kwietnia 2001, 12:20

Impressions Games otworzył zapisy na Beta testy będącego w zaawansowanej produkcji najnowszego dodatku do Zeus: Pan Olimpu – Posejdon. Testy, w których planowany jest udział 250 osób rozpoczną się 18 maja. Tradycyjnie jednak pojawił się jeden, mały szkopuł...

Oficjalny dodatek do Zeus: Master of Olympus

Łosiu, 12 kwietnia 2001, 08:24

Firma Sierra powiadomiła o tym, że już w niedalekiej przyszłości wyda dodatek do gry Zeus: Master of Olympus, której to polska lokalizacja doczekała się rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej jako materiału dydaktycznego do nauki historii na poziomie gimnazjum i szkoły ponadpodstawowej.

Gra komputerowa oficjalnie zawędrowała do szkół!!!

Michał Bobrowski, 6 marca 2001, 15:26

W powyższej informacji nie ma żadnego przekłamania ani też nadinterpretacji! Jak poinformował nas Play It ich gra Zeus Pan Olimpu bardzo spodobała się Ministerstwu Edukacji Narodowej. Wynikiem tego jest...