Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Colin McRae Rally 3

Firma Codemasters wstrząśnięta śmiercią Colina McRae

Krystian Smoszna, 17 września 2007, 14:00

Firma Codemasters opublikowała dziś oficjalne oświadczenie prasowe, w którym odniosła się do tragicznej śmierci byłego mistrza świata w rajdach samochodowych – Colina McRae. Szkocki kierowca zginął wraz ze swoim pięcoletnim synem i dwójką przyjaciół w katastrofie śmigłowca, w ubiegły piątek.

Tragiczna śmierć Colina McRae

Jiker, 16 września 2007, 10:14

Colin McRae, jeden z najbardziej znanych kierowców rajdowych, nie żyje. Z informacji przekazanych przez brytyjski Sunday Times wynika, że to właśnie on pilotował swój własny helikopter, którego katastrofa wstrząsnęła wczoraj wszystkimi miłośnikami sportów motorowych.

Zamiast Colin McRae Rally 2007 będzie (także na PC) DIRT: Colin McRae Off-Road

eLKaeR, 20 lipca 2006, 05:44

Posiadacze PeCetów i fani rajdów samochodowych zarazem mogą odetchnąć z ulgą – bowiem, wbrew dotychczasowym doniesieniom, nową grę, firmowaną przez Colina McRae, będzie można uruchomić też na komputerze osobistym. Ekipa z Codemasters Software zrezygnowała jednak z tradycyjnego nazewnictwa, a zatem zamiast Colin McRae Rally 2007 na rynku pojawi się produkt pt. DIRT: Colin McRae Off-Road.

Szósta odsłona cyklu Colin McRae Rally wyłącznie na konsole nowej generacji

Krystian Smoszna, 5 maja 2006, 07:00

Po przeszło dwóch latach przerwy, seria Colin McRae Rally powróci na rynek elektronicznej rozrywki. Decyzję o produkcji kolejnej odsłony cyklu podjęła firma Codemasters, która wczoraj wystosowała w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

Colin McRae Rally 2005 - pełne info + pierwsze screeny!

ComCo, 30 kwietnia 2004, 08:20

Korporacja Codemasters przyspiesza na prostej - wczoraj opublikowaliśmy pierwsze informacje nt. piątej odsłony cyklu Colin McRae Rally, dzisiaj zaś pora na dokładniejsze przyjrzenie się owej produkcji. Pełna wersja gry, według ujawnionych planów, ukaże się jesienią bieżącego roku. Wśród docelowych platform sprzętowych wyróżnimy konsole nowej generacji: PlayStation 2 oraz Xbox, aczkolwiek wersja dedykowana komputerom typu PC także wydaje się być pewniakiem (oby!)...

Colin McRae Rally 2005 w produkcji!

ComCo, 29 kwietnia 2004, 13:13

Przed tygodniem miała miejsce polska premiera długo oczekiwanej gry rajdowej Colin McRae Rally 04 w wersji, dedykowanej popularnym PeCetom. Owa seria rozwija się niemal równie dynamicznie jak jeżdżą samochody, za kierownicą których zasiadamy podczas wirtualnych zmagań - w planach jest już bowiem kolejna odsłona!

Colin McRae Rally 04 – trailer GRY-OnLine

Fajek, 19 lutego 2004, 15:47

Atmosfera wokół gry CMR04 staję się coraz gorętsza – kolejne zdjęcia i informacje trafiają do spragnionych graczy. Niektórzy, mają to szczęście cieszyć się wersją prasową wspomnianej gry (tak, CMR04 zdominował te wieczory, które spędzam przed komputerem). Dlatego, aby Was jeszcze bardziej zaciekawić przygotowaliśmy nasz własny trailer...

Inwazja dem od Codemasters

Krystian Smoszna, 4 stycznia 2004, 10:05

Serwis Gamers Hell po raz kolejny uraczył nas akcją spod znaku „Inwazja dem”. Tym razem wybór padł na firmę Codemasters, znanego producenta, który rozpoczynał karierę jeszcze w czasach dominacji komputerów ośmiobitowych. Co prawda, tak starych programów jak np. seria Dizzy nie znajdziemy w ofercie portalu, głównie ze względu na to, że ich dema fizycznie nie istnieją, ale mamy inne, równie ciekawe propozycje. Linki do nich, tradycyjnie, podajemy poniżej.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 – kategoria Wyścigi

Fajek, 22 grudnia 2003, 16:42

Rok 2003 dla fanów gier samochodowych przeminął pod znakiem zarówno rozczarowań jak i miłych zaskoczeń. Napisałem „minął”, gdyż przed nowym rokiem żadna gra samochodowa nie pojawi się na rynku. Co nam, domorosłym kierowcom przyniósł ów rok? Zapraszam do krótkiej charakterystyki... i wzięcia udziału w naszym Plebiscycie na najlepsze gry roku 2003.

Colin McRae Rally 04 na PeCecie

Łosiu, 4 grudnia 2003, 09:32

Kilka miesięcy po premierze czwartej odsłony rajdowej serii Colin McRae Rally na konsolach PS2 i Xbox, firma Codemasters zdecydowała się w końcu wydać ten tytuł na komputerach klasy PC. Gra trafi do sprzedaży w marcu przyszłego roku, co warto zauważyć, zbiega się z terminem premiery innej oczekiwanej produkcji z tego gatunku, tj. Richard Burns Rally – zapowiada się ciekawa rywalizacja...

Colin McRae w barwach Codemasters?

Fajek, 25 września 2003, 12:47

Colin McRae – nazwisko to przez graczy na całym świecie kojarzone jest w jeden sposób – jedna z najbardziej znanych serii gier rajdowych na świecie. Dopiero po chwili zastanowienia przychodzi myśl, że jest to też jeden z najlepszych kierowców rajdowych na naszym globie. Postać ta na przestrzeni ostatnich lat mocno związała się z firmą Codemasters, która to jest odpowiedzialna za tworzenie i wydawanie gier pod patronatem „latającego Szkota”. W ostatnim czasie pojawiły się plotki, ze Pan McRae i Codemasters mogą nawiązać jeszcze bliższą współpracę...

Colin McRae Rally 4 - pierwsze wrażenia z grania; nowy filmik

Syriusz, 14 sierpnia 2003, 10:13

Posiadacze konsol: Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox cierpliwie odliczają dni pozostałe do premiery czwartej części cyklu gier rajdowych o nazwie Colin McRae Rally (premiera pod koniec września), a tymczasem redaktorom zachodniego serwisu Computer & Video Games udało się zagrać w wersję programu, ukończoną w blisko 80 procentach. Poniżej znajdziecie część wniosków i przemyśleń, jakie poczynili.

Sobotnie spotkanie z Januszem Kuligiem - krótka relacja z imprezy

Fajek, 4 sierpnia 2003, 11:14

W minioną sobotę tuż przed salonem EMPiK Mega Store w Krakowie na rynku głównym odbyło się spotkanie z jednym z najlepszych polskich kierowców rajdowych – Januszem Kuligiem. Spotkanie było jednym z elementów promocji gry Colin McRae Rally 3, dla której to gry Janusz Kulig użyczył swojego głosu pilotowi.

Zaktualizuj Colin McRae Rally 3

Syriusz, 1 sierpnia 2003, 15:31

Korporacja wydawnicza Codemasters przygotowała pierwszego patcha dla wszystkich posiadaczy najpopularniejszego symulatora rajdów samochodowych, czyli gry Colin McRae Rally 3. Został on oznaczony numerem v1.1 i wprowadza do rozgrywki kilka koniecznych poprawek.

Janusz Kulig na rynku w Krakowie

Fajek, 31 lipca 2003, 15:04

Już w najbliższą sobotę, czyli 2 sierpnia, w godzinach 15-17 zapraszamy wszystkich fanów sportów samochodowych w okolice salonu EMPiK MegaStore w Krakowie na Rynku Głównym, gdzie pojawi się jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych – Janusz Kulig.

Colin McRae Rally 04 na dobrej drodze!

Banzaai, 25 lipca 2003, 08:36

Colin McRae Rally 04 pojawi się w Europie już pod koniec września tego roku na konsolach PlayStation 2 i Xbox. Wygląda na to, że ta edycja będzie wreszcie tym, czego wszyscy oczekiwali. Colin 3 budzi mieszane uczucia wśród graczy, a posiadacze konsol często za lepszą grę uważają WRC 2 Extreme (PlayStation 2). Firma Codemasters tym razem chce postawić kropkę nad „i” i przywrócić koronę najlepszej gry rajdowej pozycji firmowanej przez słynnego Szkota.

Poradnik: Colin McRae Rally 3

Sznur, 16 lipca 2003, 17:30

"Colin McRae Rally 3 to (nie)typowa samochodówka oparta na rajdach samochodowych. Dla wielu z Was poradnik nie będzie potrzebny, gdyż sami wiecie jak macie jeździć. Jednak ten poradnik to zdecydowanie nie nauka jazdy. Tego powinien się każdy sam nauczyć. Ja podpowiem Wam tylko, jak sobie ułatwić tą naukę [...]" - Wydaje się to takie proste: kierownica, cztery kółka i gaz do dechy, lecz czy to wystarczy, żeby wygrać? W razie kłopotów zapraszamy do poradnika.

Multiplayer Manager do Colin McRae Rally 3

Łosiu, 14 lipca 2003, 08:17

Programiści z firmy Codemasters kazali nam bardzo długo czekać na PeCetową wersję trzeciej odsłony słynnego rajdowego cyklu Colin McRae Rally, a mimo tego, mimo tak długiego czasu developingu nie zaimplementowali do tego tytułu możliwości gry wieloosobowej (od razu zaznaczam, że granie w 4 osoby na jednym komputerze nie uważam za tryb multi godny komputera PC). Fani tego cyklu niezadowoleni z tego faktu, postanowili sami stworzyć sobie narzędzie, dzięki któremu wspólnie pograją sobie w sieci. I tak też się stało. W chwili obecnej CMR3 MP Manager, bo tak nazywa się program pozwalający na grę w trybie multiplayer po sieci lokalnej, znajduje się w fazie produkcyjnej (beta2), a jego twórcy szukają chętnych do wzięcia udziału w beta testach.

Recenzja: Colin McRae Rally 3 PL

Fajek, 4 lipca 2003, 17:36

Colin McRae to dla graczy synonim świetnej gry samochodowej. Dopiero po chwili zastanowienia, zdają sobie sprawę, że jest to imię i nazwisko jednego z najlepszych kierowców rajdowych świata, który tylko firmuje dzieło panów z Codemasters...

Colin McRae Rally 04 - garść nowości

ComCo, 4 lipca 2003, 09:51

„Mistrzowie kodu” (tj. firma Codemasters) ujawnili ostatnio kilka nowych informacji odnośnie, zbliżającej się wielkimi krokami, gry rajdowej o nazwie Colin McRae Rally 04. Przede wszystkim potwierdziły się jednak wcześniejsze przypuszczenia dotyczące docelowych platform sprzętowych - całość przygotowana jest wyłącznie na konsole: Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox, pozostawiając tym samym posiadaczy PeCetów i GameCube'a na przysłowiowym lodzie...

Kierowcy na Start! - wielki turniej CMR3 i TOCA

Fajek, 20 czerwca 2003, 14:59

Dla wszystkich fanów gier samochodowych (ale nie tylko) mamy świetną informację – 4,5 i 6 lipca w krakowskim salonie EMPiK Megastore na Rynku Głównym zostanie zorganizowany Wielki Turniej Colin McRae Rally 3 i TOCA Race Driver!

Seria Colin McRae Rally żegna się z PC?!

Łosiu, 18 czerwca 2003, 08:21

W sieci pojawił się właśnie pierwszy oficjalny trailer zapowiadający wydanie czwartej części rajdowego cyklu Colin McRae Rally z firmy Codemasters. Jednakże przy tej okazji muszę zakomunikować PeCetowym fanom tej gry, że na chwilę obecną, wszystko wskazuje na to, iż CMR 4 przygotowywany jest z myślą wyłącznie o dwóch platformach, tj. konsoli Xbox i PlayStation 2. Pierwotnie grę zapowiadano również na PC, lecz w tym momencie zarówno na brytyjskiej jak i amerykańskiej stronie firmy Codemasters wyraźnie mowa jest tylko o dwóch wyżej wspomnianych wersjach. Czyżby więc Colin McRae Rally 3 był ostatnim, którego zobaczmy na PC...?

Czekając na pełną wersję Colin McRae Rally 3, czyli tuning wersji demo

Solnica, 9 czerwca 2003, 11:18

Czekając, aż pełna wersja Colin McRae Rally 3 trafi na półki sklepowe, możemy sobie pograć w wersję demo tej gry, udostępniającą do naszej dyspozycji jeden samochód oraz trzy trasy. Ludzie z serwisu Blackhole Motorsports postanowili jeszcze bardziej umilić nam okres oczekiwania i zamieścili na swoich stronach dodatkowe modele samochodów, które w prosty sposób można zaaplikować do dema.

Przedpremierowy tuning Colin McRae Rally 3

eLKaeR, 3 czerwca 2003, 08:15

Do rynkowego debiutu PeCetowej edycji gry Colin McRae Rally 3 pozostało jeszcze dokładnie dziesięć dni. Tymczasem firma Codemasters przygotowuje specjalny patch dla demonstracyjnej wersji owej pozycji.

Pochwal się swoimi wynikami w TOCA Race Driver i demonstracyjnej wersji Colin McRae Rally 3!

eLKaeR, 2 czerwca 2003, 11:23

Największa w Polsce (a wkrótce być może także na całym globie ziemskim) baza danych z wynikami w komputerowych grach samochodowych, nosząca nazwę czasy.com, została właśnie poszerzona o nowe elementy.