Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat ZAX: The Alien Hunter

Październikowy numer ŚGK z Zax: The Alien Hunter

Sznur, 25 września 2002, 16:36

Październikowe wydanie ŚGK (10/02) ukaże się w sprzedaży 27 września. Dwa dyski CD zawierają m.in. pełną wersję wydanej pod koniec 2001 roku gry Zaz: The Alien Hunter, łączącej elementy przygodowe, zręcznościowe i charakterystyczne dla gier cRPG. Gra zostanie przygotowana w polskiej wersji językowej. W numerze szczególnie interesująca może być recenzja gry Medieval: Total War, zdecydowanego kandydata do tytułu strategii roku.

Galaktyczny Wojownik atakuje sklepy

Fajek, 12 grudnia 2001, 13:19

Uff... dzisiejszy dzień „obrodził w premiery”. Kolejną grą, którą można już nabyć w sklepach jest ZAX: Galaktyczny Wojownik wydany przez CD Projekt.

Beta Test ZAX: The Alien Hunter

Fajek, 21 listopada 2001, 10:36

ZAX: The Alien Hunter to gra z gatunku action/adventure, w której gracze wcielają się w postać Zax’a, żołnierza który rozbił się na obcej planecie zagrożonej wybuchem supernowej oraz zamieszkałej przez masę nieprzyjaźnie nastawionych istot. Koncepcyjnie tytuł ten bazuje na Diablo i stara się korzystać z wielu rozwiązań zastosowanych w grze Blizzarda.

ZAX: Galaktyczny Wojownik - data premiery

Solnica, 15 października 2001, 17:44

Jak poinformowała nas firma CD Projekt, 28 listopada w sklepach na terenie naszego kraju pojawi się gra zręcznościowa ZAX: Galaktyczny Wojownik.

World War III i Zax: The Alien Hunter “ozłocone”

Solnica, 21 sierpnia 2001, 09:56

Kolejne dwa tytuły wydawane na świecie przez JoWood: stworzona przez polski zespół Reality Pump strategia czasu rzeczywistego World War III i gra akcji Zax: The Alien Hunter z Reflexive zostały ukończone i wkrótce trafią na półki sklepowe.

Wieczorne nowości w dziale Pliki

Solnica, 3 sierpnia 2001, 22:11

Zapraszam do naszego działu Pliki, gdzie znajdziecie jeszcze cieplutkie dema dwóch gierek: ZAX: The Alien Hunter i From Dusk Till Dawn oraz film z najnowszej odsłony piłki nożnej z EA czyli FIFA 2002.

CD Projekt polonizuje grę akcji ZAX: The Alien Hunter

Sznur, 25 lipca 2001, 17:56

Firma CD Projekt przygotowuje się do wydania w Polsce interesującej gry akcji zatytułowanej ZAX: The Alien Hunter, nad którą pracuje zespół Reflexive Entertainment. W grze zostaniemy prawdziwym żołnierzem Galaktycznego Imperium, który lądując awaryjnie na nieznanej planecie walczy o przetrwanie.