Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Odjazdowy Rajd

Listopadowy numer magazynu Play już w sprzedaży

Solnica, 23 października 2003, 12:58

W punktach z prasą rozmieszczonych na terenie naszego kraju czeka na was od dzisiaj nowy, listopadowy numer magazynu Play. Na dołączonych doń trzech płytach CD znajdziecie między innymi aż pięć pełnych wersji gier (Sacrifice, Pro Beach Soccer, Moon Tycoon, Resurrection: Powrót Czarnego Smoka oraz Toon Car) a wewnątrz numeru jak zwykle wiele ciekawych tekstów na temat gier już wydanych jak i tych będących jeszcze w fazie produkcji: zapowiedzi, recenzje, testy, pojedynki, reportaże itp.

Recenzja Tooncar

Fajek, 12 października 2001, 11:35

Mówiąc „wyścigi” mamy zazwyczaj na myśli jakiegoś „kolina” albo innego „nid for spida”. Tymczasem na rynku pojawiają się gry, które daleko odbiegają w zamyśle swoich twórców od wyżej wspomnianych tytułów. Taką właśnie grą jest Tooncar.

Tooncar na półkach sklepowych...

Michał Bobrowski, 30 sierpnia 2001, 09:23

Firma Topware poinformowała, że gra „nie tylko dla najmłodszych...” Tooncar znalazła się w sprzedaży. Przypomnijmy, że są to wyścigi samochodowe, potraktowane z dość dużym przymrużeniem oka, oprawione w kolorową grafikę. Dodać należy, że gra dostępna jest w bardzo korzystnej cenie 19,95 zł.

Nowy konkurs na GRY-OnLine...

Michał Bobrowski, 23 sierpnia 2001, 09:29

Czy spodziewalibyście się, że gra, która na pierwszy rzut oka wydaje się być przeznaczona dla najmłodszych może mocno „wciągnąć” starych wyjadaczy? Ostatnim tego typu przykładem jest mój redakcyjny kolega Łosiu, który z sympatyczną grą Tooncar spędził już niejedną godzinę. Jeżeli chcesz do niego dołączyć, nic trudnego – po prostu weź udział w kolejnym konkursie na GRY-OnLine!

Tooncar Beta Test

Solnica, 16 sierpnia 2001, 15:30

Nie, ja nie chcę o tym pisać to dla dzieci ... takie były pierwsze reakcje, gdy okazało się, iż ktoś z nas musi przetestować grę, która ma zostać wkrótce wydana przez TopWare - Tooncar. Jakże się wtedy myliliśmy ...

Wyścigi z przymrużeniem oka...

Michał Bobrowski, 17 lipca 2001, 09:15

Już w sierpniu dzięki firmie Topware Poland na półki sklepowe trafi gra Tooncar. Są to potraktowane z przymrużeniem oka wyścigi samochodowe w komiksowej oprawie graficznej. Przed nami dziesięć różnych torów wyścigowych, które możemy pokonać przejmując kontrolę nad jednym z dziesięciu pojazdów – od Masserati po Seicento. Przeznaczony raczej do młodszej części graczy Tooncar zostanie wydany w korzystnej cenie 19,95 zł.