Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sudden Strike

Startują beta-testy Sudden Strike 4. Premiera Sudden Strike Trilogy na Steamie

Entelarmer, 22 maja 2017, 20:14

Firma Kalypso Media ogłosiła rozpoczęcie testów Sudden Strike 4, przeznaczonych dla nabywców przedpremierowego wydania gry. Oprócz tego na Steamie zadebiutowało Sudden Strike Trilogy, będące również prezentem dla uczestników bety.

Fireglow Games atakuje rynek gier MMO

Elrond, 6 października 2005, 12:46

Firma Fireglow Games, któa powinna być znana graczom z takich produkcji jak Sudden Strike, Cold War czy znajdujący się właśnie w beta fazie testów, Stranger, zapowiedziała chęć zaistnienia na rynku gier MMO. Kandydatem na podbicie ser fanów masowych rozgrywek wieloosobowych będzie rozwinięcie wspomnianego Strangera w pełnoprawną grę MMORTS.

Sudden Strike III – ujawniono datę zakończenia prac i nowe informacje

Kull, 24 lipca 2004, 09:49

Producent gier Fireglow poinformował, iż jego najnowsze dzieło - Sudden Strike III, tworzone na innowacyjnym engine Sudden Strike Next7 wejdzie w końcową fazę produkcji już w grudniu tego roku. Program będzie oferować dowodzenie ogromnymi ilościami wojsk, nie zabraknie także nieliniowych misji, których ukończenie możliwe będzie na wiele sposobów. Ukazały się także nowe screenshoty przedstawiające bitwy morskie, które mają być bardzo mocną stroną najnowszego Sudden Strike.

Zapowiedziano wojnę o zasoby - Sudden Strike: Resource War

Elrond, 10 czerwca 2004, 10:28

Miłośnicy i fani gier spod znaku Sudden Strike nie mogą czuć się "opuszczeni" przez twórców tych pozycji. Całkiem niedawno zapowiedziano tworzenie Sudden Strike III a teraz firma Fireglow poinformowała o tworzeniu kolejnego tytułu z tej serii. Wspomniana gra nosi tytuł Sudden Strike: Resource War i według zapowiedzi ma być ostatnim przedstawicielem "użytkowników" oryginalnego silnika 2D z Sudden Strike. Akcja gry przeniesie nas na fronty II Wojny Światowej gdzie obejrzymy wydarzenia oparte na faktach historycznych. Planowana data wydania wypadnie gdzieś pomiędzy sierpniem i wrześniem tego roku.

Powstaje Sudden Strike III

Elrond, 8 maja 2004, 17:06

Uderz w stół a nożyce się odezwą jak mawia przysłowie. News wcześniej informowaliśmy was o prezentacji na targach E3 Unreal Engine 3 a tymczasem firma Firelgow podała do informacji wiadomość iż pracuje nad silnikiem graficznym nowej generacji, kodowo nazwanym Sudden Strike Next7. Co więcej, trwają również przygotowania do stworzenia pierwszej gry wykorzystującej możliwości nowego silnika, Sudden Strike III (również nazwa robocza) a w planach są kolejne gry wojenne.

Nadchodzi Zimna Wojna

Wojak, 3 grudnia 2003, 15:41

Firma Fireglow, która „popełniła” do tej pory Sudden Strike, dodatek doń o nazwie Sudden Strike Forever oraz sequel Sudden Strike 2, poinformowała, że pracuje aktualnie nad zupełnie nową grą. Będzie ona, podobnie jak trzy wspomniane tytuły, strategią czasu rzeczywistego, tyle że przeniesie nas w okres Zimnej Wojny, czyli lata 1950 – 1973. Sama informacja o tym, że gra jest w trakcie produkcji nie jest co prawda nowością (wiadomość o rozpoczęciu prac opublikowana została w sierpniu, znajdziecie ją tutaj), ale autorzy podali właśnie garść szczegółów na jej temat, więc wiemy już, czego możemy się po tym tytule spodziewać.

Cold War Conflict, czyli Sudden Strike w czasach Zimnej Wojny

ComCo, 26 sierpnia 2003, 11:11

Jeżeli pamiętacie jeszcze Sudden Strike, to zapewne ucieszy Was informacja, że zespół odpowiedzialny za powyższą pozycję - Fireglow - pracuje nad kolejną strategią czasu rzeczywistego. Mowa tu o grze Cold War Conflict, której akcja przeniesie nas w czasy Zimnej Wojny.

Sudden Strike Polska Liga

Zybo, 10 czerwca 2003, 12:31

Przypuszczam, że miłośników tego RTSa (którego z całą pewnością klasyczną strategią czasu rzeczywistego nazwać nie można), w granicach naszego kraju nie brakuje? Związku z tym faktem ucieszy Was wiadomość o powstaniu Polskiej Ligi Sudden Strike. Na stronie http://members.lycos.co.uk/ligass/ znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Od regulaminu przez mapy, a na statystykach kończąc.

Tolal War II - drugi nieoficjalny dodatek do Sudden Strike

Sznur, 20 marca 2002, 14:13

Niemiecki Intex Publishing zapowiedział wydanie swojego drugiego nieoficjalnego dodatku do doskonałej strategii czasu rzeczywistego Sudden Strike. Total War II oferował będzie 23 nowe mapy oraz 30 misji stworzonych na podstawie historycznych wydarzeń z okresu I i II Wojny Światowej, a także wojny w Kosowie.

CDV podaje szczegóły o Sudden Strike 2

Sznur, 23 grudnia 2001, 11:20

Po niedawnej lakonicznej informacji o sequelu Sudden Strike, niemiecki CDV ujawnił znacznie więcej informacji dotyczących tej produkcji. Tło historyczne Sudden Strike 2 nie zmieni się, gdyż tak jak poprzednio akcja rozgrywać się będzie w czasie II Wojny Światowej. Twórcy tego RTS-a, zespół Fireglow, jeszcze bardzie stara się zbliżyć do symulacji wojennej niż oferowała pierwsza część gry.

Sudden Strike 2

Łosiu, 19 grudnia 2001, 10:59

Ci z was, którym podobała się strategia czasu rzeczywistego Sudden Strike mają powody do dużego zadowolenia. Niemiecki wydawca CDV podał do wiadomości, że w przyszłym roku wyda Sudden Strike 2.

Nieoficjalny dodatek do Sudden Strike

Łosiu, 13 września 2001, 17:19

Niemiecki wydawca, firma Intex, poinformował o wydaniu nieoficjalnego dodatku do strategii czasu rzeczywistego Sudden Strike, o tytule Total War.

Sudden Strike Forever - szczegóły

Solnica, 27 maja 2001, 10:26

CDV Software ujawnił kompletne informacje na temat mającego się ukazać już niebawem dodatku do Sudden Strike’a – Sudden Strike Forever.

Sudden Strike - konkurs

Fajek, 2 maja 2001, 09:45

Jeden się kończy, następny się zaczyna ... Mowa oczywiście o konkursach, na których brak na naszej stronie nie można narzekać.

Sudden Strike PL w sklepach, u nas recenzja

Solnica, 27 kwietnia 2001, 14:12

Dzisiaj do sklepów trafiła długo oczekiwana, polska wersja gry strategicznej osadzonej w realiach II Wojny Światowej – Sudden Strike. Jeżeli zastanawiacie się czy tytuł ten godzien jest waszej uwagi to po argumenty za i przeciw zapraszam do zamieszczonej dziś na naszych stronach recenzji gry :-)

Najnowsze wieści o dodatku do Sudden Strike

Łosiu, 23 kwietnia 2001, 07:55

O dodatku do gry Sudden Strike mogliście już przeczytać wielokrotnie, na naszej bądź innych stronach internetowych, jednak jak do tej pory wiadomo o nim było tylko tyle, że się pokaże w bieżącym roku. Teraz ku ogólnej uciesze autorzy zdradzili co będzie on zawierał oraz, że jego oficjalna nazwa brzmi - Sudden Strike Forever.

Coraz bliższy dodatek do Sudden Strike

Michał Bobrowski, 17 lutego 2001, 16:39

Znamy już datę premiery oficjalnego dodatku do znakomitej gry strategicznej Sudden Strike. W dniu 4 maja 2001 roku zachodni miłośnicy tej pozycji powinni wypatrywać na półkach tytułu: Sudden Strike Forever.

Oficjalny dodatek do Sudden Strike wczesną wiosną

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2001, 14:41

Firma CDV, wydawca Sudden Strike - realistycznego RTSa z akcją osadzoną w okresie II wojny św., ogłosiła datę wydania oficjalnego dodatku do gry. Wersja niemiecka pojawi się na początku kwietnia, zaś angielska w miesiąc później.