Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Trek Deep Space Nine: The Fallen

Gry osadzone w realiach serii Star Trek, jakie warto by zobaczyć...

Łosiu, 13 listopada 2003, 15:47

Już od lipca bieżącego roku, kiedy to porozumienie dotyczące gier opartych na uniwersum Star Treka, pomiędzy firmami Activision i Viacom zostało zerwane, a całością sprawy zajął się sąd, przyszłość gier z tejże serii stanęła pod dużym znakiem zapytania. Ostatnim licencjonowanym i wydanym tytułem na PC, okazał się Star Trek: Elite Force II, zaś, na dzień dzisiejszy nadchodzący tytuł Star Trek: Shattered Universe produkowany z myślą o konsolach nowej generacji, będzie ostatnim jaki w ogóle zostanie wydany pod szyldem Star Trek. Sprawa nadal trwa, nikt nie wie kiedy i jak się zakończy, co z pewnością nie wpływa na zadowolenie fanów Star Treka. Jednak nic nie szkodzi, by patrząc w niejasną przyszłość pospekulować na temat - jakie gry osadzone w realiach tej gwiezdnej sagi chcielibyśmy zobaczyć i kogo widzielibyśmy w roli developerów tych produkcji.

Super Klasyka po 9,90 zł...

Michał Bobrowski, 20 lipca 2001, 09:09

W sprzedaży ponownie pojawiła się seria Super Klasyka, która obecnie „firmuje” Lemon Interactive (o tej firmie informowaliśmy już wczoraj...). Tym razem jej cena została ustalona na bardzo korzystnym poziomie – 9,90 zł za sztukę.

Nowa seria gier SUPER KLASYKA już niedługo w sklepach

Łosiu, 16 maja 2001, 08:52

Jeden z naszych krajowych dystrybutorów, firma CODA poinformował, iż już 21 maja do naszych sklepów trafi nowa seria gier pt. SUPER KLASYKA.

Cztery gry w SuperPack 2

Sznur, 2 kwietnia 2001, 18:27

W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi, firma CODA postanowiła przygotować niespodziankę dla graczy wydając cztery całkiem ciekawe gry w jednym zestawie - SuperPack 2.

Konkurs "The Fallen" rozstrzygnięty!

Fajek, 2 kwietnia 2001, 13:38

Wczoraj zakończył się nasz konkurs sponsorowany przez wydawnictwo CODA, dotyczący gry Star Trek Deep Space Nine: The Fallen.

Ostatnia szansa na wygranie Europa Universalis

Mariusz Klamra, 31 marca 2001, 18:45

Przypominamy, że tylko do niedzieli trwa konkurs The Fallen, zorganizowany przez nas wspólnie z firmą CODA, a w nim do wygrania 25 gier, w tym 5 egzemplarzy ich najnowszego hitu - Europa Universalis.

Dobre wieści z firmy CODA!

Michał Bobrowski, 14 marca 2001, 13:31

Otrzymaliśmy właśnie dobre wiadomości od tego dystrybutora. Dobre, gdyż związane z korzystnymi cenami dwóch gier wydawanych przez CODA.