Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sea Dogs: Piraci

Akella pracuje nad Age of Pirates

Krystian Smoszna, 20 grudnia 2004, 16:08

Zapewne wielu z Was zmartwiło się na wieść o wstrzymaniu prac nad drugą odsłoną gry Sea Dogs. Mimo ówczesnych deklaracji, producent programu – firma Akella – nie pogrzebała całkowicie tego projektu. Już wkrótce światło dzienne ujrzy Age of Pirates, który jest niejako spadkobiercą Sea Dogs II.

Sea Dogs: Piraci - dziś premiera

Fajek, 19 czerwca 2002, 15:41

Dzisiaj w sklepach na terenie całego kraju pojawiła się gra, której pierwowzór na długo pozostanie w pamięci większości graczy na całym świecie! Mowa naturalnie o grze Piraci.

Sea Dogs II - przedsmak możliwości silnika graficznego

Łosiu, 14 czerwca 2002, 09:39

Na oficjalnej stronie gry Sea Dogs II, drugiej części najlepszego remake’a dawnego przeboju Sid’a Meiera – Pirates, pojawiły się nowe screeny. Jest to o tyle interesujące, że panowie z firmy Akella pokazali w końcu, na co będzie stać silnik graficzny tej produkcji.

Sea Dogs: Piraci w Fajnej Cenie

Fajek, 12 kwietnia 2002, 16:01

Już wkrótce będziemy mieli okazję stanąć za sterami prawdziwego XVII wiecznego okrętu! Mowa naturalnie o doskonałej grze przygodowo-RPG Sea Dogs: Piraci, w której gracz wciela się kapitana pirackiego okrętu na wodach karaibskich mórz.

Piracka strategia Sea Dogs na horyzoncie

Sznur, 13 marca 2002, 12:42

Już wkrótce na półkach sklepowych pojawi się długo oczekiwana w Polsce piracka strategia Sea Dogs. Ta doskonała gra strategiczna, stworzona przez zespół Akella, pozwoli nam wcielić się w kapitana pirackiego okrętu z XVII wieku.

Sea Dogs II w produkcji

Mariusz Klamra, 27 grudnia 2000, 13:20

Nie minęło więcej niż kilka tygodni od wydania na Zachodzie gry Sea Dogs, będącej współczesną wersją słynnych Pirates!, a już firma Akella, rosyjski producent gry, zapowiada wydanie następnej części.