Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rezerwowe Psy

The Troma Project - materiały bonusowe a na Nowy Rok pełna gra za darmo

Elrond, 15 grudnia 2003, 10:42

The Troma Project to pozycja stworzona przez dość kontrowersyjną, polską grupę NekroSoft, odpowiedzialną również za powstanie Rezerwowych Psów. Obie te pozycje łączy i cechuje jedno - gry pełne są przemocy, seksu, krwi i brutalności. I chociaż The Troma Project ma już dwa lata, redaktorzy serwisu GamersHell wierząc, że nie wymarli jeszcze fani tego produktu, przygotowali dla nich nie lada gratkę.

Wywiad z twórcami Rezerwowych Psów 2, czyli dozwolone od lat 18

Solnica, 22 kwietnia 2002, 12:25

Twórcy skandalizującej gry taktycznej, zespół Nekrosoft znowu atakuje i na początku przyszłego roku planuje wydać sequel Rezerwowych Psów. Jaka będzie dwójka? Czy ponownie poruszy niebo i ziemię? Wiedzeni wrodzoną ciekawością postanowiliśmy zdobyć nieco informacji na ten temat i odwiedzić mieszczącą się w Krakowie siedzibę autorów gry.

Druga część Rezerwowych Psów w produkcji

Łosiu, 9 lipca 2001, 09:57

Nowo powstały wydawca, który przejął prawa do pozycji wydawanych przez odziały firmy TopWare oficjalnie zapowiedział wydanie gry Rabid Dogs 2.

Rezerwowe Psy 2 nadciągają!

Fajek, 7 marca 2001, 15:21

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy lubią strategie w stylu Jagged Alliance. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku ukaże się sequel gry Rezerwowe Psy.