Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Robin Hood: Legenda Sherwood

Poradnik: Robin Hood: Legenda Sherwood

Sznur, 4 czerwca 2003, 17:21

Najnowsza pozycja, która zawitała dzisiaj do działu poradników, to opis przejścia taktycznej strategii czasu rzeczywistego Robin Hood: Legenda Sherwood, kolejnej gry zainspirowanej pamiętnymi Commandosami. Gra powstała na engine Desperados, a bohaterów z dzikiego zachodu zastąpiono doborowym oddziałem wyrzutków, dowodzonym rzecz jasna przez legendarnego Robin Hooda.

Przegląd prasy: Komputer ŚWIAT GRY 03/2003

Solnica, 12 lutego 2003, 15:54

Dzisiaj do punktów z prasą na terenie całego kraju trafił najnowszy, marcowy numer czasopisma Komputer ŚWIAT GRY. Jedną z atrakcji numeru 03/2003 jest z pewnością udostępnione na zasadach wyłączności demo polskiej wersji gry Robin Hood: Legenda Sherwoodu, które znajdziecie na dołączonej do magazynu płytce CD.

Złota jesień, złota gra - czyli czas na małą wycieczkę do lasu

Solnica, 29 października 2002, 00:06

Czy macie ochotę na wycieczkę do lasu? Nie, nie do takiego, w którym o tej porze roku pełno już pożółkłych liści, a za krzakiem czai się jakiś głodny zwierz mający wielką ochotę aby wrzucić coś na ząb. Mam na myśli las, w którym przeżyjecie ogrom przygód a największym zagrożeniem nie będzie dzika przyroda, lecz ludzie będący na usługach pewnego niezbyt przyjaźnie do nas nastawionego jegomościa. Oczywiście na wycieczkę nie wybierzemy się sami, towarzyszyć nam będzie grupa wiernych przyjaciół, wymienię imiona dwojga z nich: Mały John i Braciszek Tuck. Czy wiecie już o czy mówię? Nie? W takim razie jeszcze jedna mała podpowiedź – las, który mam na myśli zowie się Sherwood.

Robin Hood: The Legend of Sherwood - demo

Solnica, 8 października 2002, 00:25

Strategy First udostepnił wersję demo gry Robin Hood: The Legend of Sherwood, kolejnej produkcja zespołu Spellbound, twórców bardzo dobrej strategii osadzonej w realiach dzikiego zachodu - Desperados: Wanted Dead or Alive.

Małe uzupełnienie długiego weekendu...

Łosiu, 19 sierpnia 2002, 08:31

Pierwszy dzień nowego tygodnia rozpoczynam małą wiadomością zawierającą ważniejsze fakty, które umknęły nam w tym czterodniowym weekendzie. Firmy Wanadoo oraz Spellbound Studios uruchomiły oficjalną stronę gry Robin Hood: The Legend of Sherwood. Przypominam, że Spellbound Studios to twórca gry strategicznej - Desperados: Wanted Dead or Alive. Emperor: Rise of The Middle Kingdom, najnowsza strategia pochodząca z firm Sierra Inc. oraz Breakaway Games uzyskała status GOLD i trafi do zachodnich sklepów w przyszłym miesiącu. Zespół Freeform Interactive rozpoczął zapisy na otwarte beta testy swej najnowszej produkcji – Purge. Przyjętych zostanie 3000 testerów. Przypominam, że jest to obiecująca hybryda gatunków Role-Playing-Game i First-Person-Shooter, przeznaczona tylko do rozrywki wieloosobowej.

Nadchodzi Robin Hood

Robal, 24 lipca 2002, 10:18

Firma Strategy First poinformowała, że jeszcze tej zimy rozpocznie sprzedaż gry Robin Hood. Gra w chwili obecnej jest tworzona przez niemiecką grupę Spellbound Entertainment, która ma na swoim koncie już Desperados: Wanted Dead or Alive.

Robin Hood - nowy projekt twórców Desperados: Wanted Dead or Alive

Łosiu, 5 lutego 2002, 08:48

Firma Wanadoo poinformowała, że wyda najnowszą produkcję zespołu Spellbound, twórców bardzo dobrej gry strategicznej osadzonej w realiach dzikiego zachodu - Desperados: Wanted Dead or Alive. Nowa produkcja Spellbound nosi dużo mówiącą nazwę Robin Hood i przeniesie graczy do średniowiecznej Anglii, gdzie będą walczyć w imię sprawiedliwości i honoru.