Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Will Rock

Kolejna strzelanka od twórców Will Rock

ComCo, 7 lutego 2004, 12:16

Zespół developerski Saber Interactive - twórcy dynamicznej strzelanki pierwszoosobowej w „klimatach Serious Sama”, tj. Will Rock - pracuje aktualnie nad kolejnym projektem. Nadchodząca gra akcji/FPS (a jakże!) nosi trochę tajemniczy tytuł Chronos i zostanie wydana w wersjach, dedykowanych komputerom typu PC, a także konsolom nowej generacji (Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox).

Zaktualizuj Will Rock

ComCo, 8 sierpnia 2003, 10:56

Na fale Internetu „wypłynęła” właśnie kolejna poprawka systemowa do popularnej strzelanki pierwszoosobowej, autorstwa zespołu Saber Interactive, pt. Will Rock. Patch aktualizuje program do wersji v1.2, zaś jego zadaniem jest usunięcie wykrytych błędów programistycznych oraz wprowadzenie kilku znaczących modyfikacji.UPDATE: Dystrybutor Will Rock w naszym kraju – firma LEM – podał, iż polska wersja językowa gry zostanie od razu zaktualizowana do wersji v1.2. Premiera już na dniach!

Weź udział w turnieju Will Rock!

ComCo, 11 lipca 2003, 10:51

Od momentu rynkowej premiery pełnej wersji strzelanki pierwszoosobowej o nazwie Will Rock nie minął jeszcze jeden miesiąc, a tymczasem jej wydawca - firma Ubi Soft Entertainment - podał, że pod koniec lipca odbędzie się pierwszy, oficjalny turniej omawianej produkcji, w którym mogą wziąć udział gracze z całego świata.

Aktualizuj razem z nami Postal 2, Will Rock i Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield!

eLKaeR, 18 czerwca 2003, 11:23

Dziś na serwerze FTP wortalu GRY-OnLine wylądowały trzy nowe poprawki systemowe, przeznaczone dla następujących gier: Postal 2 (v.1337), Will Rock (v.1.1) i Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield (v.1.3). Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółowymi informacjami na temat wspomnianych „łatek” i późniejszego pobierania.

Zapowiedź: Will Rock

Fajek, 9 maja 2003, 11:32

Will Rock to dynamiczna gra akcji/FPS wzorowana na produkcie firmy Croteam - Serious Sam. Gracz staje się archeologiem o imieniu Will Rock. Akcja gry rozpoczyna się, gdy grupa studentów wynajmuje naszego bohatera wraz z doktorem Headstrongiem oraz jego córką Emmą, by odczytali starożytne runy i otworzyli bramę do Zaginionego Olimpu.

(We) Will Rock (you) w czerwcu

ComCo, 25 kwietnia 2003, 16:24

Kiedy ostatni raz pisaliśmy o grze Will Rock (zerknijcie tutaj), jej wydawca - korporacja Ubi Soft - przesunęła datę wydania na koniec lata tego roku. Tymczasem, najnowsze doniesienia rzeczonej firmy wskazują, że pełna wersja tej rozbudowanej strzelanki pierwszoosobowej powinna trafić do sklepów jeszcze w czerwcu.

Will Rock przesunięty na wakacje

Solnica, 11 lutego 2003, 08:39

Ubisoft poinformował o przesunięciu daty premiery gry Will Rock. Tytuł ten trafi na półki sklepowe dopiero wczesnym latem a nie w marcu jak zapowiadano do tej pory. Powód takiej a nie innej decyzji jest bardzo prosty, pracujący nad grą zespół Saber Interactive potrzebuje jeszcze trochę czasu na dopracowanie poszczególnych elementów gry.

Will Rock ma wydawcę, będzie nim Ubi Soft

Solnica, 24 października 2002, 00:37

Ubi Soft poinformował o podpisaniu stosownej umowy z Saber Interactive, na podstawie której zapewnił on sobie prawa do wydania najnowszej produkcji tegoż zespołu - Will Rock. Będzie to gra akcji FPS, za sprawą której przeniesieni zostaniemy kilkanaście stuleci wstecz i staniemy twarzą w twarz z potężnymi, znanymi ze starożytnych mitologii potworami.