Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The I of the Dragon

Droga "Oka Smoka" ku Zachodowi niebawem dobiegnie końca

eLKaeR, 9 października 2003, 08:55

Mieszkańcy Rosji już od blisko roku mogą nabyć hybrydę gry akcji i programu z gatunku cRPG, zatytułowaną The I of the Dragon. Dzieło studia developerskiego Primal Software będzie wydane również w pozostałych regionach globu ziemskiego za sprawą korporacji Strategy First.

Nadciąga Smocza Gra...

Łosiu, 21 grudnia 2002, 09:19

Jak podaje serwis RPGVault, gra z gatunku action/RPG, zatytułowana The I of the Dragon, pochodząca z moskiewskiego studia Primal Software, została ukończona i niedługo będzie ją można nabyć w rosyjskich sklepach. Co się zaś tyczy premiery gry na innych rynkach, to nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów. Zważywszy jednak na dobre kontakty polskich dystrybutorów z naszymi sąsiadami, przypuszczam, że w naszym kraju zadebiutuje najpóźniej w połowie przyszłego roku.

The I of the Dragon zapowiedziany

Łosiu, 7 grudnia 2001, 11:11

Jak grzyby po deszczu - tak w skrócie można określić częstotliwość z jaką ostatnimi czasy nasi wschodni sąsiedzi tworzą nowe gry. Dziś kolejny rosyjski zespół developerski, Primal Software, poinformował, że pracuje nad nowym projektem zatytułowanym The I of the Dragon.