Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Die Hard: Nakatomi Plaza

Poradnik: Die Hard - Nakatomi Plaza

Fajek, 23 sierpnia 2002, 11:52

Die Hard: Nakatomi Plaza to klasyczna gra akcji z widokiem z pierwszej osoby, bazująca na pierwszej części filmu Szklana Pułapka (Die Hard).

Recenzja: Die Hard - Nakatomi Plaza

Fajek, 14 czerwca 2002, 12:05

Die Hard: Nakatomi Plaza to gra bazująca na pierwszej części Szklanej Pułapki. Jako gracz wcielamy się w postać Johna McClane’a, detektywa nowojorskiej policji, któremu to przyjdzie stoczyć bój z terrorystami, którzy opanowali biurowiec Nakatomi Plaza.

Die Hard: Nakatomi Plaza w polskich sklepach

Łosiu, 12 czerwca 2002, 08:57

Firma Play It, poinformowała, że gra akcji/FPS - Die Hard: Nakatomi Plaza, oparta na fabule pierwszej części słynnej serii filmów akcji „Die Hard” wczoraj trafiła do polskich sklepów. Gra dostępna jest w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w cenie 99 PLN.

Die Hard: Nakatomi Plaza „Gold”

Łosiu, 2 kwietnia 2002, 08:55

Die Hard: Nakatomi Plaza - gra akcji/FPS oparta na fabule pierwszej części słynnej serii filmów akcji „Die Hard” została ukończona i oficjalnie osiągnęła status „Gold”.

Die Hard: Nakatomi Plaza opóźniony

Solnica, 16 lutego 2002, 13:10

Fani Bruce’a Willisa będą musieli jeszcze trochę poczekać. Die Hard: Nakatomi Plaza, gra w której będziemy mogli wcielić się w rolę dzielnego policjanta i własnoręcznie wykończyć terrorystów okupujących wieżowiec Nakatomi została nieco opóźniona i trafi do sprzedaży dopiero pod koniec kwietnia.

Die Hard: Nakatomi Plaza - demo

Solnica, 7 lutego 2002, 08:53

Niewiele jest chyba osób które przynajmniej raz nie oglądały „Szkalnej pułapki” z Brucem Willisem w roli głównej. Wkrótce w sprzedaży powinna pojawić się Die Hard: Nakatomi Plaza, gra dzięki której będziemy mogli wziąć los głównego bohatera we własne ręce, tymczasem już dziś udostępnione zostało jej grywalne demo.